به روز شده در ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۸
 
۹۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب : ۱۰۲۵۹۹
نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس دهم (اين گزارش تکميل مي شود)

جدول منتخبان مجلس دهم به تفکیک حوزه و گرایش سیاسی

گروه سياسي: ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه های رای‌گیری برای 4 بار در سراسر کشور و 5 بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام کرد و از صبح روز شنبه اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند به تدریج اعلام کرد.
جدول منتخبان مجلس دهم به تفکیک حوزه و گرایش سیاسی
290 نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه 7 اسفند با رای‌گیری در 209 حوزه انتخابیه سراسر کشور با حضور پرشور مردم کشورمان برگزار شد.

 در حوزه‌های انتخابیه‌ای که شمارش آرای آن‌ها به پایان رسیده است افراد زیر حائز اکثریت آراء شدند:


شوش: سید راضی نوری از مجموع 90963 آرای صحیح مأخوذه با کسب 37764 رأی حائز اکثریت آراء شد.

مبارکه : زهرا سعیدی مبارکه از مجموع 66345 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20463 رأی حائز اکثریت آراء شد.

شاهین شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی دلیگانی از مجموع 116885 آرای صحیح مأخوذه با کسب 60411 رأی

گلپایگان و خوانسار:علی بختیار از مجموع 52651 آرای صحیح مأخوذه با کسب 14371 رأی حائز اکثریت آراء شد.

مهاباد: جلال محمودزاده از مجموع 85796 آرای صحیح مأخوذه با کسب 46856 رأی حائز اکثریت آراء شد.

گرمسار و آرادان : غلامرضا کاتب از مجموع 44943 آرای صحیح مأخوذه با کسب 23668 رأی حائز اکثریت آراء شد.

دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره: شادمهر کاظم زاده و علی محمد احمدی از مجموع 102492 آرای صحیح مأخوذه به ترتیب با کسب 25522 و 22749 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

سلماس :رسول جلایر سر نقی و شهروز برزگر کاشانی از مجموع 98 هزار و 858 رای ماخوذه صحیح بترتیب با 18 هزار و 321 و 16 هزار و 463 به مرحله دوم راه یافتند.

آستانه اشرفیه :محمد حسین قربانی از مجموع 54 هزار 574 رای ماخوذه صحیح با 19 هزار و 311 رای حائز اکثریت آراء شد.

طوالش، رضوان‌شهر و ماسال : محمود شکری از مجموع 182 هزار 594 رای ماخوذه صحیح با 48 هزار و 866 رای حائز اکثریت آراء شد.

رزن : حسن لطفی و عطاء الله سلطانی صبور از مجموع 63 هزار و 820 رای ماخوذه صحیح با کسب 15 هزار و 13 و 14 هزار 899 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

مرند و جلفا : کریم شافعی و محمد حسن نژاد از مجموع158 و 324 رای ماخوذه صحیح بترتیب29 هزار و 672 و 29 هزار و 63 رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.

بهار و کبودرآهنگ: محمد علی پورمختار از مجموع 142 هزار و 366 رای ماخوذه صحیح 39 هزار 725 رای کسب کرد و حائز اکثریت آراء شد.

اقلید : سید حسین افضلی از مجموع 55 هزار و 972 رای ماخوذه صحیح 20 هزار و 883 رای را کسب و حائز اکثریت آراء شد.

بیجار: حمدالله کریمی از مجموع 48 هزار 654 رای ماخوذه 15 هزار و 919 را کسب و حائز اکثریت آراء شد.

قروه و دهکلان: علی محمد مرادی از مجموع 97 هزار و 25 رای ماخوذه صحیح 39 هزار و 32 رای را کسب و حائز اکثریت آراء شد.

دامغان :ابوالفضل حسن بیگی از مجموع 49 هزار و 402 رای ماخوذه صحیح 17 هزار و 244 رای کسب و حائز اکثریت آراء شد.

بروجن: خدیجه ربیعی فرا دنبه و علی نادری فرد از مجموع 64 هزار و 162 رای ماخوذه صحیح بترتیب 14 هزار 642 و 10 هزار و 108 رای کسب و به مرحله دوم راه یافتند .

ساوه و زرندیه: شهلا میر گلو بیات و محمد رضا منصوری از مجموع 122 هزار 624 رای ماخوذه صحیح بترتیب 23 هزار 881 و 22 هزار 762 رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.

خرمشهر:عبدالله سامری از مجموع 60 هزار و 541 رای ماخوذه صحیح 19هزار 318 رای کسب و حائز اکثریت آراء شد.

بندر لنگه بستک و پارسیان : خالد زمزم نژاد و احمد جباری از مجموع 124 هزار و 342 رای ماخوذه صحیح بترتیب 29 هزار و 799 و 29 و 150 هزار رای را کسب و به مرحله دوم راه یافتند.

 

گرمی: سید حمایت میرزاده از مجموع 47 هزار و 803 رای ماخوذه صحیح 21 هزار و 399 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

مریوان و سرو آباد: منصور مرادی و امید کریمیان از مجموع 84 هزار و 925 رای ماخوذه صحیح بترتیب 15 هزار و 815 و 12 هزار و 819 رای کسب و به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

اردستان: سید صادق طباطبایی نژاد از مجموع 30 هزار و 75 رای ماخوذه صحیح 16 هزار و 100 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری از مجموع 85 هزار و 16 رای ماخوذه صحیح 54 هزار و 208 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

دشت آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی از مجموع 68 هزار و 53 رای ماخوذه 20 هزار و 643 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی از مجموع 79 هزار و 89 رای ماخوذه 35 هزار و 691 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

نائین ،خور و بیابانک: عباس‌علیپور بافرانی از مجموع 39 هزار و 529 رای ماخوذه صحیح 11 هزار و 154رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پور بیگلری از مجموع 144 هزار و 701 رای ماخوذه صحیح 54 هزار و 970 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

قائنات و زیرکوه: فرهاد فلاحتی از مجموع 87 هزار و 687 رای ماخوذه صحیح 30 هزار و 12 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

تویسرکان: محمد مهدی مفتح از مجموع 54 هزار و 436 رای ماخوذه صحیح 39 هزار و 623 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

شهربابک: علی اسدی از مجموع 45 هزار و 66 رای ماخوذه صحیح 16 هزار و 956 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

کلیبر، خداآفرین و هوران: قلی الله قلی‌زاده از مجموع 63 هزار و 480 رای ماخوذه صحیح 36 هزار و 936 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

تفرش، آشتیان و فراهان: محمد حسینی از مجموع 48 هزار و 463 رای ماخوذه صحیح 13 هزار و 42 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.

نطنز و قمصر: مرتضی صفاری نطنزی از مجموع 37 هزار و 644 رای ماخوذه صحیح 9 هزار و 842 رای کسب و حائز اکثریت آرا شد.


جداول زیر به تفکیک استان‌ها وحوزه‌های انتخابیه نمایندگان منتخب و گرایش‌های آن‌ها را نشان می‌دهد:

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

ورزقان

علیزاده

اصولگرا

1

 

ملکان

سلمان خدادادی

مستقل

1

 

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی

مستقل

1

 

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

علیرضا بیگی

اصلاح‌طلب

اصولگرا

6

 

 
 

سراب و مهربان

یوسف داوودی


مجید نصیر پور

مستقل

 

اصلاح‌طلب

 

*

بناب

اعزازی

مستقل

1

 

بستان‌آباد

محمد وحدتی

مستقل

1

 

مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد


محمد شافعی

مستقل

 

اصلاح‌طلب

1

 

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

صدای‌ملت

مستقل

1

 

میانه

یعقوب شیویاری

فرمند
اصولگرا

مستقل

2

 

کلیبر و هوراند

قلی‌الله قلیزاده

اصولگرا

1

 

اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی


مهدی حسینیان

اصلاح‌طلب

 

اصولگرا

1

 

*

شبستر

علی لو

آقاپور
اصولگرا

مستقل

1

 

*

 

آذربایجان غربی

 

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور دوم

بوکان

محمدقسیم‌عثمانی اصلاح‌طلب

1

 

مهاباد

جلال محمود زاده مستقل

1

 

خوی

تقی کبیری اصولگرا

1

 

ماکو و چالداران

عین الله شریف پور

محرم اکبرزاده
اصلاح‌طلب

مستقل

1

 

*

نقده و اشنویه

عبدالکریم‌حسین‌زاده اصلاح‌طلب

1

 

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

میرزایی

مهدی عیسی زاده
مستقل

مستقل

2

 

سردشت و پیرانشهر

محمود محمودپور مستقل

1

 

ارومیه

نادر قاضی پور
 
اصولگرا

3

 

 

اردبیل

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو

مستقل

1

 

*

شکور پورحسین

*

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

مستقل

1

 

مشکین شهر

ولی ملکی

مستقل

 

اصولگرا

1

 

*

محمود عباس‌زاده مشکینی

*

گرمی

میرحمایت میرزاده

اصلاح‌طلب

1

 

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

رضاکریمی

اصلاح‌طلب

3

 

 

 

ایلام

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

شادمهرکاظم‌زاده

علی‌محمداحمدی
مستقل

صدای‌ملت

1

 

*

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

جلال میرزایی

لطیف صادقی

سلام امینی

سارا فلاحی
اصلاح‌طلب

مستقل

مستقل

مستقل

2

 




*

 

اصفهان

 

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور ‌دوم

کاشان، آران و بیدگل

سید جواد ساداتی نژاد

اصولگرا

1

 

اصفهان

   

5

 

خوانسار و گلپایگان

علی بختیار

اصلاح‌طلب

1

 

قمصر و نطنز

مرتضی صفاری

مستقل

1

 

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی‌دلیگانی

اصولگرا

1

 

نجف‌آباد، تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

اصولگرا

1

 

نائین، خور و بیایانک

عباسعلی پوربافرانی

مستقل

1

 

اردستان

سید صادق طباطبائی‌نژاد

اصولگرا

1

 

شهرضا

محمدرضا آقائی

سمیه محمودی
اصولگرا

مستقل

1

 

*

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی

اصولگرا

1

 

مبارکه

زهرا سعیدی مستقل

1

 

چادگان، فریدون‌شهر و فریدن

اکبر ترکی

اصولگرا

1

 

لنجان

محسن کوهکن

اصولگرا

1

 

سمیرم

سلیمی

جعفری
مستقل

اصولگرا

1

 

*

خمینی‌شهر

سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا

1

 

 

البرز

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دوم

ساوجبلاغ

محمود بهمنی مستقل

1

 

کرج

عزیر اکبریان

محمدجواد کولیوند
مستقل

مستقل

2

 

بوشهر

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

دشتستان

محمد باقر سعادت

اصلاح‌طلب

1

 

کنگان، دیر و جم

سکینه الماسی

مستقل

1

 

دشتی و تنگستان

سید کمال شهریاری اصولگرا

1

 

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری

اصلاح طلب

1

 

تهران

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

دماوند و فیروزکوه

احمدرسولی‌نژاد مستقل

1

 

ورامین و پیشوا

نقوی حسینی اصولگرا

1

 

رباط کریم

   

1

 

شهریار

حسن گروسی

محمد محمودی
مستقل

اصلاح‌طلب

1

 

*

پاکدشت

محمد قمی

اصلاح‌طلب

1

 

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

   

30

 

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

شهرکرد

سامان اردشیر نوریان اصلاح‌طلب

1

 

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

علی کاظمی

قدرت الله حمزه
اصلاح‌طلب

اصولگرا

1

 

*

بروجن

خدیجه ربیعی فرادنبه

علی نادری فرد
مستقل

مستقل

1

 

*

لردگان

محمدخالدی‌سردشتی

مستقل

1

 

       

 

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

بیرجند و درمیان

سید محمد باقر عبادی

اصولگرا

1

 

قائنات

فرهاد فلاحتی

اصولگرا

1

 

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

اصولگرا

1

 

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمدرضا امیرحسن خانی

مستقل

1

 

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

چناران و طرقبه

محمد دهقان

اصولگرا

1

 

مشهد و کلات

   

5

 

گناباد

حمید بنایی

مستقل

1

 

تربت حیدریه

سعید باستانی

مستقل

 

اصولگرا

1

 

*

ابوالقاسم‌خسروری


*

درگز

عبدالله حاتمیان اصلاح‌طلب

1

 

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی

اصلاح‌طلب

1

 

نیشابور

حمید گرمابی

هاجر چنارانی
اصلاح‌طلب

مستقل

2

 

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

اصلاح‌طلب

1

 

فریمان و سرخس

احسان قاضی‌زاده

اصولگرا

1

 

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

مقصودی

سبحانی فر
مستقل

اصلاح‌طلب

2

 

قوچان و فاروج

رستمی‌ثانی

اصولگرا

1

 

تربت جام و تایباد

رحیمی مستقل

1

 

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

بجنورد

علی اکبری

اصلاح‌طلب

2

 

علی‌قربانی

اطلاح‌طلب  

شیروان

عبدالرضا عزیزی

مستقل

1

 

اسفراین

هادی قوامی

اصولگرا

1

 

خوزستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

اهواز

   

3

 

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

اصولگرا

1

 

شوش

سیدراضی نوری اصولگرا

1

 

اندیمشک

فریدون حسنوند

اصولگرا

1

 

شوشتر

سهراب گیلانی

مستقل

1

 

مسجد سلیمان

عسگر ظاهری

علیرضا زرناصری
مستقل

اصولگرا

1

 

*

دزفول

عباس پاپی ‌زاده

مستقل

1

 

رامهرمز

اقبال محمدیان مستقل

1

 

خرمشهر

عبدالله سامری

مستقل

1

 

شادگان

مجید ناصری نژاد

اصولگرا

1

 

دشت‌آزادگان

قاسم ساعدی اصولگرا

1

 

آبادان

   

3

 

ایذه و باغملک

   

1

 

بهبهان

محمودرضاضرغامی اصلاح‌طلب

1

 

زنجان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

زنجان و طارم

   

2

 

ابهر و خرمدره

محمدرضاخان‌محمدی

محمد عزیزی
اصولگرا

مستقل

1

 

*

خدابنده

احمد بیگدلی

البرز حسینی
مستقل

مستقل

1

 

*

ماهنشان، انگوران و ایجرود

مرتضی خاتمی مستقل

1

 

 

سمنان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

سمنان و مهدیشهر

   

1

 

شاهرود

سیدحسن حسینی شاهرودی

اصولگرا

1

 

دامغان

 حسن بیگی

مستقل

1

 

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

مستقل

1

 

 

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

زاهدان

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب

2

 

حسینعلی‌شهریاری اصولگرا  

خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

علی کرد

مستقل

1

 

سراوان

محمدباسط درازهی

مستقل

1

 

زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

مستقل

مستقل

2

 

چابهار، نیکشهر و کنارک

عبدالغفور ایران‌نژاد

مستقل

1

 

ایرانشهر و سرباز

عبدالناصردرخشان

اصلاح‌طلب

1

 

 

 

فارس

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

اصغر محمودی
اصولگرا

مستقل

1

 

*

شیراز

   

4

 

لامرد و مهر

محسن علوی اصلاح‌طلب

1

 

داراب و زرین دشت

محمدجوادعسگری

رضا انصاری
اصولگرا

اصلاح‌طلب

1

 

*

خرامه، سروستان و کوار

داریوش‌اسماعیلی اصولگرا

1

 

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

   

1

 

آباده، بوانات و خرم‌بید

زارع مستقل

1

 

لارستان، خنج و گراش

جمشید جعفرپور اصولگرا

1

 

جهرم

   

1

 

اقلید

سیدحسین‌افضلی مستقل

1

 

سپیدان

   

1

 

رستم و ممسنی

   

1

 

کازرون

رضازاده مستقل

1

 

فسا

جمالی نوبندگانی مستقل

1

 

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

کوروش کرم پور اصلاح‌طلب

1

 

 

قزوین

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

قزوین و آبیک

سيده حميده زرآبادي اصلاح‌طلب

2

 

تاکستان

بهمن طاهرخانی

اصلاح‌طلب

1

 

بوئین‌زهرا

روح الله بابایی

اصلاح‌طلب

1

 

 

 

قم

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

قم

احمد امیرآبادی

علی لاریجانی

مجتبی ذولنوری

اصولگرا

مستقل

اصولگرا

3

 

         
           

 

کردستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

 

تعدادکرسی

دوردوم

بیجار

حمدالله کریمی اصلاح‌طلب  

1

 

مریوان و سروآباد

منصور مرادی

امید کریمیان
مستقل

مستقل
 

1

 

*

سقز و بانه

محسن بیگلری مستقل  

1

 

قروه و دهگلان

علی محمد مرادی مستقل  

1

 

سنندج، دیوان دره و کامیاران

     

2

 

 

کرمان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

کرمان و راور

محمدرضا‌پورابراهیمی

محمدمهدی زاهدی
اصولگرا

اصولگرا

2

 

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

علی نیکزاد مستقل

1

 

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

احمد حمزه اصلاح‌طلب

1

 

جیرفت و عنبرآباد

یحیی کمال پور مستقل

1

 

بافت، رابر، ارزوئیه

علی برز بختیاری اصلاح‌طلب

1

 

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری مستقل

1

 

شهربابک

علی اسدی

اصلاح‌طلب

1

 

رفسنجان و انار

احمد محمدی انارکی اصلاح‌طلب

1

 

زرند و کوهبنان

حسین امیری‌خامکانی

اصلاح‌طلب

1

 

 

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

اسلام‌آباد غرب

حشمت‌الله‌فلاحت‌پیشه

مستقل

1

 

کنگاور و بیستون

حسن سلیمانی

اصولگرا

1

 

سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

اصولگرا

1

 

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فرهاد تجری

مستقل

1

 

پاوه

شهاب نادری

اصولگرا

1

 

کرمانشاه

عبدالرضا مصری

اصولگرا

3

 

  *

 

 

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعی مستقل

1

 

کهگیلویه و بهمئی

عدل هاشمی‌پور

مستقل

1

 

گچساران

غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب

1

 

 

 

گلستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

علی‌آباد کتول

   

1

 

گنبد کاووس

قرجه‌طیار

اصلاح‌طلب

1

 

رامیان و آزادشهر

ابراهیمی مستقل

1

 

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

   

1

 

مینودشت و کلاله

   

1

 

گرگان و آق‌قلا

   

2

 

 

گیلان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

آستارا

ولی داداشی

مستقل

1

 

فومن

محمدمهدی‌افتخاری اصلاح‌طلب

1

 

لنگرود

مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب

1

 

تالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری اصولگرا

1

 

لاهیجان و سیاهکل

ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا

1

 

صومعه‌سرا

سیدکاظم دلخوش صدای‌ملت

1

 

انزلی

حسن خسته‌وند اصولگرا

1

 

رودسر و املش

اسدالله عباسی

اصولگرا

1

 

آستانه اشرفیه

محمدحسین قربانی اصلاح‌طلب

1

 

رودبار

صمد مرعشی مستقل

1

 

رشت

غلامعلی جعفرزاده اصلاح‌طلب

3

 

 

لرستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

خرم‌آباد

محمد بیرانوند

محمدرضا ملک‌شاهی‌راد

مرتضی محمودوند

اعظم محمد نیا
مستقل

مستقل

مستقل

مستقل

2

 



*

سلسله و دلفان

علی رستمیان مستقل

1

 

کوهدشت

الله یار ملکشاهی مستقل

1

 

الیگودرز

محمد خدا بخشی مستقل  

1

 

درود و ازنا

حسین گودرزی

مجید کیان پور
اصولگرا

مستقل
 

1

 

پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا  

1

 

بروجرد

علاءالدین بروجردی

هادی مقدسی

عباس گودرزی

فاطمه مقصودی
اصولگرا

مستقل

مستقل

مستقل
 

2

 



*

 

مازندران

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

 

گرایش

تعدادکرسی

دور دوم

بابل

علی‌نجفی‌خوشرودی  اصلاح‌طلب

2

 

ساری

علی‌اصغریوسف‌نژاد

محمد دامادی
 اصلاح‌طلب

اصلاح‌طلب

2

 

نوشهر و چالوس

احمدی لاشکی  صدای‌ملت

1

 

نکا، بهشهر و گلوگاه

محمد علی شاعری  مستقل

1

 

آمل و لاهیجان

عزت‌الله یوسفیان ملا  مستقل

1

 

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانوا کناری  اصولگرا

1

 

نور و محمود‌آباد

صفرعلی اسماعیلی  مستقل

1

 

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

عبدالله رضیانی

سید کمال علیپور

 سید علی ادیانی‌راد
 اصلاح‌طلب

اصولگرا

اصولگرا

2

 


*

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

شمس‌الله‌شریعت‌نژاد  اصلاح‌طلب

1

 

 

مرکزی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی اصولگرا

2

 

شازند

صاحب علی غفاری

علی ابراهیمی
مستقل

اصلاح‌طلب

1

 

*

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی اصولگرا

1

 

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلو بیات

محمدرضا منصوری
اصولگرا

مستقل

1

 

*

خمین

محمدابراهیم‌رضایی مستقل

1

 

تفرش، آشتیان و فراهان

محمد حسینی مستقل

1

 

 

هرمزگان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

میناب، جاسک و سیریک

مصطفی‌ذولقدر اصلاح‌طلب

1

 

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

هاشمی‌تختی‌پور

احمد مرادی

محمد آشوری
اصولگرا

مستقل

اصولگرا

3

 

بندرلنگه، بستک، پارسیان

خالد زمزم نژاد

احمد جباری
اصلاح‌طلب

اصولگرا

1

 

*

همدان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

رزن

حسن لطفی

اصلاح‌طلب

 

اصولگرا

1

 

*

عطاالله سلطانی صبور

*

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده

اصولگرا

1

 

نهاوند

حسن بهرام‌نیا

اصولگرا

1

 

بهار و کبودرآهنگ

محمد علی پورمختار

اصولگرا

1

 

تویسرکان

محمدمهدی مفتح

اصلاح‌طلب

1

 

ملایر

محمد کاظمی

اصلاح‌طلب

2

 

همدان

حاجی بابایی

امیر خجسته
اصولگرا
 
مستقل

2

 

یزد

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

یزد و صدوق

سیدابوالفضل‌موسوی

اصلاح‌طلب

1

 

اردکان

محمدرضا تابش

اصلاح‌طلب

1

 

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

   

1

 

تفت و میبد

کمال دهقانی

اصلاح‌طلب

1

 

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

زرتشتیان

اسفندیار اختیاری مستقل

1

 

کلیمیان‌

مره‌صدق

مستقل

1

 

ارامنه شمال

کارن خانلری

مستقل

1

 

آشوری

یوناتن بت‌کلیا

مستقل

1

 

ارامنه جنوب

ژرژیک آبرامیان مستقل

1