کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

درس سياست را در مكتب پايداري بياموزيم

آقاتهرانی: جلیلی ۴ سال رؤسای قوا را اداره کرد!

19 خرداد 1392 ساعت 13:06

گروه سياسي: دبیرکل جبهه پایداری با تاکید بر اینکه آیت الله مصباح، سعید جلیلی را اصلح می داند، گفت: سعید جلیلی بهتر از آنچه که نشان می‌دهد است.


حجت‌الاسلام مرتضی آقا‌تهرانی در مسجد جامع زنجان‌ افزود: آیت‌الله مصباح‌یزدی بعد از تحقیق از میان هشت کاندیدای ریاست جمهوری، ‌سعید جلیلی را ‌اصلح تشخیص داد‌ند. وی با بیان اینکه رئیس جمهور باید بتواند وزاری متخصص را مدیریت کند، افزود: کاندیداها نباید دروغ بگویند و مردم را گول بزنند بلکه باید صداقت داشته و مقاوم باشند.

معلم اخلاق دولت احمدي‌نژاد شائبه ایجاد شده در خصوص توان اجرایی و مدیریتی جلیلی را نیز رد کرد و مدعی شد: دکتر جلیلی، دبیر شورای امنیت ملی است و کسانی که زیر دست دکتر جلیلی هستند شخصیت‌های همانند رئیس‌جمهور، رئیس مجلس، رئیس قوه قضائیه، فرماندهان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی هستند و دکتر جلیلی چهار سال اینها را اداره می کرده است و آیا این مدیریت کم است؟!!

اظهارات وي در حالي بيان شده كه جلیلی دبیر شورای عالی امنیت كشور است و طبق قانون رئیس اين شورا، رئیس‌جمهور است و دبیر شورای عالی امنیت ملی در هر زمان از طرف رئیس جمهور تعیین می‌‌شود. حال چگونه دبير يك شورا نه تنها رييس‌ آن شورا بلكه روساي قواي مقننه و قضاييه را نيز اداره مي‌كند، از حكايات جالب نظريه‌پردازي و تحليل سياسي و البته تغيير فرهنگ لغات و مفاهيم اين‌روزهاي ايران است!!

گفتني اينكه، جلیلی در ۲۸ مهر ۱۳۸۶ دبیر این شورا شد. پیش از وی علی لاریجانی به مدت ۲۶ ماه و حسن روحانی، بیش از ۱۶ سال مسئولیت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی را برعهده داشتند.


کد مطلب: 12436

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/12436/درس-سياست-مكتب-پايداري-بياموزيم

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir