۳۴
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب : ۱۲۴۵۲۶

همه جوسازی‌های رسانه‌های افراطیون در باره برادر رییس‌جمهور و فرزند معاونش دروغ از آب درآمد!

گروه سیاسی: همه جوسازی‌های رسانه‌های افراطیون علیه برادر رییس‌جمهوری دروغ از آب درآمد! و معاون اول قوه قضاییه در این مورد گفت: هر وقت سند و مدركي پيدا كرديم مي‌توانيم اقدام كنيم و در پاسخ به سئوال دیگری درباره آخرین وضعیت پرونده فرزند ابتکار گفت: پرونده تشکیل شده دعوای شخصی بوده و فساد مالی نیست.
همه جوسازی‌های رسانه‌های افراطیون در باره برادر رییس‌جمهور و فرزند معاونش دروغ از آب درآمد!
به گزارش اصلاحات نیوز ٬ مخالفان دولت كه با هدف به فراموشي سپردن فاجعه پلاسكو تلاش كردند در رسانه‌هاي زنجيره‌اي خود نوك پيكان افكارعمومي را به حسين فريدون منتقل كنند، با آب سرد سخنگوي قوه قضائيه روبه رو شدند. بعد از بالاگرفتن بحث‌ها پيرامون وظايف شهرداري تهران در فاجعه پلاسكو رسانه‌هاي زنجيره‌اي با طرحي هماهنگ شروع به حملات جديد به سمت فريدون كرده و اتهامات جديدي را به او وارد كردند. اما محسني اژه‌اي درباره اين اتهامات گفته: تا اتهامی متوجه کسی نباشد نمی‌توانیم او را تعقیب کنیم و هر وقت مستند و مدرکی پیدا کردیم می توانیم اقدام کنیم.» او درباره حسين فريدون گفت: «در برخی رسانه ها مسایلی مطرح شده که خلاف قانون است و اگر این فرد شکایت کند انتشاردهنده و گوینده تحت تعقیب قرار می گیرد.»

حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در حاشیه نشست تخصصی بررسی ابعاد حقوقی نفوذ در عرصه اقتصاد سیاسی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درباره اینکه آیا صحت دارد فقط دو صفحه از رای پرونده بابک زنجانی به او ابلاغ شده است؟ گفت: از حکم پرونده که چقدر و چگونه بوده خبر ندارم، معمولا رای زیاد نیست و گردش کار  پرونده طولانی است. وی گفت: از رای پرونده وکیل و متهم مطلع شدند و ابلاغ شده است، گاهی اوقات رای طولانی است که معمولا آن را می‌خوانند و یادداشت برمی دارند.
 
سخنگوی قوه قضاییه درباره برگرداندن وجوه در این پرونده، گفت: پیوسته تلاش شده و می‌شود که باقی وجهی که مانده برگردد. آنها مدام در این زمینه نشست داشته و دارند.  وی در پاسخ به سئوالی درباره پرونده یکی از بستگان رییس‌جمهور و پرونده بانک ملت و اینکه برخی می‌خواهند این موضوع را فساد انتخاباتی جلوه دهند؟ گفت: اسم نبرید؛ زیرا اسم که می‌برید ما را در  معذوریت قانونی قرار می‌دهید.
 
محسنی‌اژه‌ای خاطرنشان کرد: مهم این است که ما با فساد مبارزه می کنیم و برخورد قوه قضاییه بدون تبعیض است. تا اتهامی متوجه کسی نباشد نمی‌توانیم  او را تعقیب کنیم و هر وقت مستند و مدرکی پیدا کردیم می توانیم اقدام کنیم.   وی تاکید کرد که نباید برخورد جناحی و سیاسی در مبارزه با فساد داشته باشیم. هیچ کس از فرد متخلف دفاع نمی کند و شاید این فرد از بستگان من و شما و دیگری باشد، مهم این است که اگر تخلفی شد و جرمی بود و ثابت شد با او برخورد شود.
 
وی در خصوص  فرد ذکر شده گفت: در برخی رسانه ها مسایلی مطرح شده که خلاف قانون است و اگر این فرد شکایت کند انتشاردهنده  و گوینده تحت تعقیب قرار می گیرد. معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سئوال دیگری درباره آخرین وضعیت پرونده فرزند ابتکار گفت: مساله یک چک بود و شاکی خصوصی داشته است. شنیدم اعاده دادرسی خواستند و تعقیب می شود.  وی افزود: پرونده تشکیل شده دعوای شخصی بوده و فساد مالی نیست و از ناحیه بیت المال نیست. خواهشا مسایل حقوقی را با سیاسی خلط نکنید.

راننده تاکسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۶:۲۴
خدا پدرت بیامرزد ما را از شک رهاندید خیال میکردیم آقای حسین شریعنمداری مدام سخن از داشتن سند و مدرک در خصوص فساد برادر روحانی میگوید صحت دارد واقعا جای بسی تاسف دارد چرا شریعتمداری اینقدر بی محابا با آبروی بعضی از افراد خاص بازی میکند
خدایا کسانی که را که تلاش میکنند بی جهت آبروی کسی را ببرند خودت آبروی آنان را ببر ، آمین یا رب العالمین (347747)
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۶:۳۱
کامنت؟ آن هم زیر بیانات آقای اژه ای؟ (347748)
منصور
Russian Federation
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۶:۴۴
روسیاهی دیگر برای افراطیون (347749)
فردوس توسی
Germany
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۷:۳۸
انشاا...افراط تهمت توهین اختلاس رانت و...هرگز موفق نخواهد بود اگر مردم از امید حمایت کنند (347751)
محمدمهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۹:۰۹
یعنی خدا رو خوش میاد
افرادی که در دوره قبل این همه بودجه مملکت رو در اختیار بابک زنجانی ها
و محمود خاوری های فاسد قرار دادن چند ده هزار میلیارد تومان پول ما رو خوردن
چرا سران دولت قبل مورد پیگرد قانونی قرار نگرفتن هنوز ؟
از اون طرف یک سری 20 میلیون حقوق ( که بازگردانده شد به بیت المال)
اسمش رو گذاشتن حقوق نجومی ! ..... (347758)
محمد۲
Romania
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۹:۴۹
سلام من نمیدونم این حسین شریعتمداری چطورمیخوادجواب خداروبده اینقدربه افرادتهمت میزنه ازآقای هاشمی خدابیامرزبگیرتاآقای خاتمی وآقای روحانی وبستگانشون وغیره هیچکس هم نمیتونه جلوشوبگیره آخه این کیهان همینطورهرچی دلش میخوادمینویسه (347761)