۲

واکنش نکونام به سخنان مربی کره‌جنوبی

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۴
گروه سياسي: کاپیتان تیم ملی ایران گفت: صحبت‌های سرمربی کره به خاطر ترس او از تیم ملی ایران است.
واکنش نکونام به سخنان مربی کره‌جنوبی
جواد نکونام در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اظهارات عجیب سرمربی تیم ملی کره، گفت: ترسی که آنها از تیم ملی ایران دارند، مربوط به امروز و دیروز نیست. آنها زمانی که مرحوم سیروس قایقران به تیم ملی کره گل زد از تیم ملی می‌ترسند. بعد از آن نوبت بازی معروف جام ملت‌های آسیا رسید که ایران با شش گل کره ای ها را شکست داد. بعد از آن نوبت بازی رفت ایران و کره رسید که توانستیم ۱۰ نفره آنها را در تهران شکست دهیم.

وی افزود: من نه برای کره ای ها کری می خوانم و نه به آنها جواب می‌دهم. حرف او بسیار زشت بوده است. یک ورزشکار نباید این حرف‌ها را بزند، چه برسد به سرمربی یک تیم. او اگر ناراحت است، می‌تواند ناراحتی‌اش را بر سر بازیکنان کره خالی کند که این نتایج را رقم زدند. ما ایرانی ها طوری هستیم که اگر کسی به ما کینه و دشمنی داشته باشد، در زمین بازی جوابشان را می‌دهیم. نکونام درباره پیروزی ایران برابر لبنان و قطر هم گفت: ما با ۲۵ نفر قطر و لبنان را شکست دادیم. حمایت مردم و رسانه‌ها برای ما فراموش نشدنی است. ما می‌خواهیم پس از دو هفته‌ که مردم را خوشحال کردیم با برد برابر کره و صعود به جام جهانی کارمان را تکمیل کرده و مردم را شادمان کنیم.
کد مطلب: 12566

امیر
۱۳۹۲/۰۳/۲۲ ۱۹:۰۵
به مربی شون بگید :
اینجا رو ایرونش میگن . سرزمین رستم دستونش میگن . (73575)
۱۳۹۲/۰۳/۲۲ ۱۹:۲۱
اون چیزی که من شنیدمو شنیدید؟توی گزارش خبر 19آهنگ رپ پخش کردن!!!!!!!! (73585)
۱۳۹۲/۰۳/۲۲ ۱۹:۲۵
هم اکنون سر مربی تیم ملی پاسخ شدیدی به سر مربی تیم کره داده است و اعلام نموده است که تا ایران وارد کره نشده است آقای چوی از تیم ملی ایران و مردم ایران عذرخواهی کند.در ضمن اعلام داشتند که ما جواب این مربی را در داخل زمین میدهیم. (73586)
۱۳۹۲/۰۳/۲۲ ۲۲:۱۲
تازه گفته سرمربی کره مایه ی ننگه کریت و براش لباس تیم ملی ازبکستانو میارم. (73665)
۱۳۹۲/۰۳/۲۲ ۲۰:۴۵
راست میگه دیگه

کره ای ها ندید بدید گوشت گوسفندند

خوب ازشون پذیرایی نکردید دیگه

اگه گوشت گوسفند بهشون میدادید الان ناراحت نبود (73616)