۷
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ساعت ۲۰:۵۸
کد مطلب : ۱۲۶۷۹۹

می‌خواستند با آشتی‌ملی مردم‌را فریب‌دهند!

گروه سیاسی: رئیس مجلس خبرگان گفت: با آشتی ملی می‌خواستند مردم را فریب دهند تا فتنه را فراموش کنند، اما رهبری با یک تذکر توطئه را خنثی کردند.
آیت‌الله احمد جنتی در مراسم اختتامیه دومین اجلاسیه پنجمن دوره مجلس خبرگان رهبری، ضمن تشکر از برگزارکنندگان این اجلاس، با اشاره به موضوعاتی که در اجلاس دو روزه مطرح شد، اظهار داشت: امروز آقای تقی‌پور در جلسه خبرگان درباره فضای مجازی گزارش‌هایی را ارائه کردند. وی افزود: ما روی معیشت مردم حساسیت داشته و داریم؛ دولت تلاش کند که مردم به معیشت حداقلی برسند، این‌گونه نباشد که برخی گرسنه بخوابند و برخی ثروت‌های میلیونی داشته باشند؛ باید از ثروت‌اندوزی میلیونی جلوگیری شود.

آیت‌الله جنتی ادامه داد: از دولت خواستیم تا فعالیت‌های خود در زمینه اقتصاد مقاومتی را ارائه دهد که آقای جهانگیری گزارشی در این باره برای ما ارسال کردند و این جای تقدیر دارد. رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: انتظار ما این است که مردم عزیز ایران که همیشه در صحنه بودند از جمله 22 بهمن امسال، در انتخابات هم به طور حداکثری شرکت کنند که شرکت در انتخابات از جمله وظایف اسلامی است. آیت‌الله جنتی همچنین با اشاره به هفته احسان و نیکوکاری عنوان کرد: هفته احسان و نیکوکاری را در پیش داریم؛ مردم تا می‌توانند به نیازمندان کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه باید در تمام امور به موضع‌گیری رهبر انقلاب در فصل‌های مختلف دقت کنیم، تصریح کرد: یکی از موضع‌گیری‌های ایشان بحث آشتی ملی بود که می‌خواستند مردم فتنه را فراموش کنند، اما رهبری به خوبی در این باره موضع‌گیری کردند و با یک تذکر توانستند مسئله را خاتمه دهند. آیت‌الله جنتی در پایان تاکید کرد: امید است از دو قطبی شدن فضای انتخاباتی جلوگیری شود. امید است خداوند عمر مقام معظم رهبری را تا زمان ظهور امام زمان مستدام دارد.