۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۱۲۶۸۰۶

دستگیری 40 نفر در درگیری باغملک

گروه جامعه: دادستان شهرستان باغملک آخرین جزئیات درگیری قبیله ای در باغملک خوزستان را تشریح کرد و گفت: در حادثه اخیر 40 نفر دستگیر و روانه زندان شده‌اند.
فیروز کیانپور اتابکی گفت:  ۲۳ شهریور ۹۴ حادثه تلخ نزاع و درگیری بین طوایف محمدی و محمدمیسایی واقع در روستای پتک بخش میداوود اتفاق افتاد که منجر به قتل ۹ نفر از هموطنان ما شد. این مقام قضایی در شهرستان باغملک اضافه کرد: پس از پیگیری های قضایی متهمان دستگیر شدند و پرونده مربوط به حادثه اول در شعبه یک کیفری استان خوزستان مفتوح و در حال رسیدگی است.

کیانپورافزود: در حادثه های بعدی که اتفاق افتاد نیز تعداد زیادی دستگیر و تفهیم اتهام و رای های متعددی صادر شد و پرونده های قطوری تشکیل و در حال حاضر تعدادی نزدیک به 120 نفرمحکوم داریم که باید دستگیر و به زندان های تعیین شده دراحکام اعزام شوند. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک همچنین گفت: دردرگیری های اخیر نیروی انتظامی برای دستور اجرای مصوبه شورای تامین استان وارد روستا شده است  و در مجموع نزدیک 40 دستگیر شدند و همچنین  پرونده 100 نفر در شعبه 24 دادگاه تجدید نظر استان در حال رسیدگی است. گفتنی است در درگیری اخیر 3 نفر جان خود را از دست دادند.
مرجع : ميزان