۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ساعت ۱۷:۰۲
کد مطلب : ۱۲۶۸۷۵

دکتر به اتهامات پاسخ کوبنده خواهد داد!

گروه سیاسی: محمود احمدی نژاد بار دیگر از دولت یازدهم و رئیس جمهور انتقاد کرد. گزیده سخنان احمدی نژاد به نقل از سایت نزدیک به او در زیر می‌آید:
* شرایط چهارماه پیش برای آن زمان و در پاسخ به سوالات آن مقطع بود/ الان شرایط فرق کرده است. خیلی وقت ها نمی شد مستقیم حرف زد.

* 4 ماه پیش می خواستند یک عده را بیاورند و به اسم ما قالب کنند/ من خودم فعلا و البته فعلا در مقوله انتخابات مستقیم وارد نمی شوم ٬ ولی بقیه دوستان که منعی ندارند / به من گفتند تو خودت نباش ولی رایت را بیاور پشت سر ما باشد گفتم اصلا از این خبر ها نیست.

* آقای بقایی انسان مومن، پاک، ولایی و خط امامی است/ اینکه رهبری عزیز فرمودند تو کاندیدا نشو معنی اش این نیست که من نسبت به انقلاب و وضعیت کشور بی تفاوت باشم و سکوت کنم. / سکوت کنم که کشور را دو دستی بدهند به آمریکا؟! سکوت کنم تا مردم را له کنند ؟!/

* رفقای من ، هم دوره ای های من، همسنگر های من ۳۰ سال پیش شهید شدند ، من ۳۰ سال اضافی زندگی کرده ام. جانمان فدای این انقلاب /  نحوه ورود به انتخابات توسط شوراها را به خود شوراها می سپارم اما اگر قرار شد کار انتخاباتی شود و از کسی حمایت کنند همه نروند و دو سه نفر بمانند . /آبان ماه میخواستند چند نفر را به نام ما در انتخابات پیش رو غالب کنند اما بنده از طراحیشان مطلع بودم/ میگفتند از اینها حمایت کن که من پاسخ دادم هرگز از اینها حمایت نخواهم کرد ٬ اما معتقدم شرایط امروز با آن زمان فرق کرده است/ البته این نظرات اصلا به معنای نقض حرفهای گذشته نیست، بنده گفته بودم مستقیما وارد انتخابات نخواهم شد و از کسی حمایت نخواهم کرد اما هیچ کس نمی تواند در انتخابات و سایر مقاطع نسبت به سرنوشت ملت بی تفاوت و تماشاچی باشد و کشور را دو دستی تقدیم دشمنان ملت کند/
 
* همه حق دارند نامزد انتخابات شوند و کسی نباید بگوید چه کسی بیاید چه کسی نیاید/ آنها که مدعی دموکراسی بودند امروز از حذف رقیب سخن می گویند !

* سکوت بنده ادامه نخواهد داشت و به اتهاماتی که متوجه عملکرد دو دولت نهم و دهم شد پاسخ های کوبنده و پی در پی خواهم داد/ ما با صدایی رسا و بلند می گوییم به هیچ یک از دو جریان سیاسی کشور وابستگی نداریم/ اگر به گروهها و شخصیت های سیاسی وابسته باشیم نمی توانیم در جهت خواسته های‌ مردم حرکت کنیم/ سکوت ما به معنی بی توجهی به مسائل نیست. مملکت را بکنند توی حلقوم آمریکا و ما نگاه کنیم ؟! مردم را له کنند؟! ثروت های ملت را بالا بکشند؟! شوخی نداریم در این مسائل ...

* انتخابات می تواند به فرصتی برای تبیین مبانی انقلاب تبدیل شود. گفتیم کار تبیینی را به انتخابات گره نزنید ولی معنی اش این نیست که انتخابات بی اهمیت است. برخی تشخیص می دهند که انتخابات هم نیاز است ورود کنند ، چه اشکالی دارد؟ دوستانی که می خواهند وارد کار انتخاباتی شوند ، ورود کنند ، استعفای کتبی هم نیاز نیست/ به فضل الهی سفرهای استانی را با هدف #تبیین پس از ایام نوروز ادامه خواهیم داد

۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۷:۰۳
دکتر اول بفرماید چه شد که در این شرایط بحرانی جهانی تصمیم گرفت که پاسخ کوبنده بدهد. از جایی خارج از ایران سیگنالی به باند ایشان رسیده است؟ (349693)
فردوس توسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۵
احمدی نزاد خوب بلده با تندی و بدون رودرباسی و...جواب های اماده و تودرتو و عوام فریبی بده و عین پوپولیسم و شعارگرایی و... (349695)
مازیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۹:۱۱
خدایا !!
خودت برس به داد ما (349700)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۲۰:۰۸
کار بسیارخوبی می کنند چرا که تمام کارشناسان سیاسی اقتصادی منتظرند تا ایشان کمی درباره دوران مدیریت درخشان و سراسر رفاهی که برای مردم ایجاد کردند و قیمت دلار را یک سوم کردند و سکه طلا را یک دهم زمان آغاز ریاست جمهوری شان کردند و پراید 21میلیونی شد 6 میلیون اندکی روشنگری کنند و راز این مدیریت استراتژیکشان و شگرفشان را برای همه بگویند. (349704)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۲۰:۱۴
مثلی هست که اگر به .....هم رو بدهند زبان در می آورد و طلبکار می شود ، قضییه این آقاست که بعد از 8 سال سیاستهای خارجی و داخلی زیانبار و فاجعه اقتصادی، چون محاکمه نشده اکنون از سایه بیرون آمده و مبارز می طلبد . (349705)
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۲۰:۱۵
در بهترین حالت الان باید تو زندان بود نه اینکه اینجوری رجز بخونه (349706)
وحيد
Netherlands
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۲۲:۰۷
اين تيكه خيلي جالبه:
مردم را له کنند؟! ثروت های ملت را بالا بکشند؟! شوخی نداریم در این مسائل ... (349712)
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۰۰:۵۸
بد جوری داره آب و میریزه اونجا (349715)
مردمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۰۰:۵۹
دکتر است دیگر ...
جای ایرادی که نیست ..!
دیروز چیزی گفته ...امروز چشم در چشم دوربین تلویزیونهای خودی و بیگانه می گوید ؛ ما نگفتیم ... یا شما اشتباه شنیدید .. یا حرفهایمان را فتوشاپ کردند !
خیلی هم که ناراحت شوند می روند در خانه می نشینند .. کمی سوپ قهر را با ساندوویچ نامه نگاری به اوباما و ترامپ میل می کنند ... !
دکتر است دیگر ... سخت نگیرید .... نخبه ها همینند ... ریاضی خوانده اند ... حساب کتاب دارد کارشان .... ! (349716)
فهیمیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۰۱:۵۳
ایکاش این فرد خود وارد میدان می شد و مناظره ای با دکتر روحانی میداشتند تا معنای مناظره واقعی را می فهمید و نتیجه آن را هم می چشید و برای یکبار و برای همیشه تکلیفش روشن میشد . (349719)
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۰:۵۷
احمدی نژاد یکی از همرزمانش را نام ببرد که شهید شده باشد ، اصلا ایشان در کدام جبهه و کی در جنگ و کدام عملیات بوده چون عکس و سابقه ای از او در جبهه ها نیست ، او میخواهد با شلوغ بازی هشت سال فاجعه دولتش را پاسخگو نباشد، خیالی باطل (349809)