۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ساعت ۱۶:۱۰
کد مطلب : ۱۲۷۱۵۵

آغاز سفرها، ترافیک سنگین در البرز

گروه جامعه: رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به تعطیلات نوروزی، سفرهای برون شهری با ترافیک سنگین از امروز چهارشنبه در راه های این استان آغازشده است.
به گزارش ایرنا، سرهنگ رضا گودرزی افزود: این بار ترافیکی در خط شمالی آزادراه تهران- کرج - قزوین در محدوده پل کلاک ، پل شهید سلطانی تا پل حصارک کرج سنگین است. وی اضافه کرد: درخط جنوبی آزادراه کرج -قزوین ترافیک ازمحدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل شهید سلطانی کرج سنگین است. وی خاطرنشان کرد: اکنون ترافیک درجاده کرج -چالوس عادی است.وی یادآورشد که جاده کرج - چالوس در روزهای 26 و 27 اسفند ماه جاری به منظور تخلیه بارترافیکی به سمت شمال یک طرفه می شود.گودرزی افزود: بر این اساس از ساعت 15 روزهای پنجشنبه 26 اسفند تا 6 صبح روز جمعه 27 اسفند و از ساعت 15 روز جمعه تا ساعت 6صبح روز شنبه 28 اسفند، تردد خودروها از شمال به جنوب از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است.
 
وی اضافه کرد: بر این اساس تردد خودروها از جنوب به شمال از محدوده میدان امیرکبیر تا مرزن آباد در روزهای 26 و27 اسفند ماه جاری از ساعت 18 الی 6 صبح روز بعد یک طرفه خواهد بود.گودرزی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.استان البرز دارای یک هزار و450 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک کشور مربوط به جاده های این استان می باشد.