۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ ساعت ۱۴:۲۱
کد مطلب : ۱۲۸۲۹۹

انصاری: عملکرداحمدی‌‌نژاد را برملا می‌کنیم

گروه سیاسی: معاون حقوقی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت و همه کابینه کمتر به تحلیل گذشته پرداختند. آن هم برای اینکه به سیاه‌نمایی متهم نشویم. ما می‌خواستیم در جامعه امید ایجاد کنیم حالا آقایان وقتی خودشان شروع کردند فرصت مناسبی است که در ایام انتخابات این مسائل روشن شود تا مردم در جریان بسیاری از حرف‌های گفته نشده قرار گیرند و بدانند این افراد چه بر سر کشور آورده‌اند.

حجت الاسلام مجید انصاری، معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به نامه‌ها و بیانیه‌های محمود احمدی نژاد علیه دولت گفت: نامه‌ها و حرف‌هایی که احمدی‌نژاد این روزها مطرح می‌کند تنها یک بازی انتخاباتی است چرا که همه می دانند آقای احمدی‌نژاد چه بر سر اقتصاد این کشور آورده است. او افزود: همه می‌دانند که با توجه به درآمد افسانه‌ای بیش از ۷۰۰ میلیارد دلاری چه کاری با کشور کرد و یک دولت بدهکار با تورم افسار گسیخته ۴۴ درصدی، رکود منهای ۶.۷ درصدی و روابط بهم ریخته با دنیا و تحریم‌های فزاینده تحمیل شده را تحویل داد. مهم‌تر از همه بهم ریختن بنیان‌های اخلاقی کشور از مهم‌ترین دستاوردهای دولت احمدی نژاد بود.

معاون حقوقی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: حالا آقای احمدی نژاد با همه چیزهایی که برای دولت‌های آینده به ارث گذاشته است فرار رو به جلو می‌کند چون در جریان انتخابات حتماً در مناظره‌ها گوشه‌هایی از عملکرد او برملا خواهد شد. وی گفت: دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت و همه کابینه کمتر به تحلیل گذشته پرداختند. آن هم برای اینکه به سیاه‌نمایی متهم نشویم. ما می‌خواستیم در جامعه امید ایجاد کنیم حالا آقایان وقتی خودشان شروع کردند فرصت مناسبی است که در ایام انتخابات این مسائل روشن شود تا مردم در جریان بسیاری از حرف‌های گفته نشده قرار گیرند و بدانند این افراد چه بر سر کشور آورده‌اند.

ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۱/۲۵ ۱۵:۰۴
اگر قرار است رد صلاحیتی اعمال شود، عملکرد 8 ساله احمدی نژاد و آمارهای رسمی کشور ، بهترین ملاک است که ایشان شایستگی و تدبیر و مدیریت لازم برای ریاست جمهوری را ندارد و بدون شک باید رد صلاحیت شود ، کسانی که مدعی هستند او باید بیاید تا وزنش مشخص شود هم باید بدانند که اگر وی ابتدا توانست در دادگاه عملکرد خود تبرئه شود حق شرکت در انتخابات را دارد. (350911)