۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ساعت ۱۰:۴۵
کد مطلب : ۱۲۸۴۷۴

تا تقاضا هست، پراید هم تولید می‌شود

گروه اقتصادي: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تصریح کرد: بحث از رده خارج شدن پراید وجود ندارد و تا زمانی که تقاضا وجود دارد و می توان تاییدیه استاندارد را گرفت، پراید تولید می شود و نمی توان به تقاضای بازار پاسخ نداد.
به گزارش خانه ملت، مهدی جمالی در واکنش به اظهارات رییس سازمان استاندارد مبنی بر توقف خط تولید چند خودروی غیراستاندارد، گفت: سازمان استاندارد ورود و خروج خودرو از خط تولید را اعلام نمی کند، بلکه استانداردهای آن را تعیین می کند.مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه خودروی پراید از تمامی استانداردهای کنونی عبور می کند، افزود: خودروی پراید با ارتقای یا از استانداردهای آتی عبور می کند، یا اگر نتوانست تاییدیه استاندارد را بگیرد، ظاهرا شماره گذاری می کند.

 سال 96 حدود 22 درصد تولیدات سایپا پراید است
جمالی ادامه داد:90 درصد محصولات سایپا در سال 89 پراید بوده است، که در سال 95 به 34 درصد محصولات سایپا رسیده است.وی با بیان اینکه مقرر شده که در سال 96 حدود 22 درصد تولیدات سایپا پراید باشد، یادآور شد:برنامه ریزی صحیحی طراحی شده که با توجه به تقاضای بازار  و وضعیت استاندارد تولید محصولات مدیریت شود.

تا زمانی که تقاضا وجود دارد، پراید تولید می شود
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تصریح کرد:بحث از رده خارج شدن پراید وجود ندارد و تا زمانی که تقاضا وجود دارد و می توان تاییدیه استاندارد را گرفت، پراید تولید می شود  و نمی توان به تقاضای بازار پاسخ نداد.

علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۱۶:۲۹
کسانیکه شعار توقف تولید پراید را می دهند یا هیچ چیز از اقتصاد نمی دانند و یا اینکه می خواهند با تولید خودروی ارزان پراید، خودروهای دیگر و گرانتر خود را به مردم قالب کنند و یا اینکه قیمتها را بالا ببرند ، استانداراد که خودش هزار تا مشکل دارد حق ندارد از توقف تولید خود رویی صحبت کند که میلیونها ایرانی فقط نوان خرید انرا دارند (351046)
حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۰۳:۵۰
هموطن گرامی ظاهرا شما در یک دنیای دیگر بسر میبرید ، مگر همین الان قیمت پراید منطقی است؟! جهت اطلاع شما اگر خبرها را پیگیری کرده باشید همین شرکت سایپا که تولید کننده پراید است اسرار دارد که خودروی رنو کوئید را که نسخه فول آپشن آن حتی با احتساب دلار 4000 تومان قیمتش از 30میلیون تومان عبور نمیکند را بمبلغ 45 تا 50 میلیون تومان بفروشد ، پس علی آقا شما یا در سایپا شاغل هستید یا قرار است در آن مشغول بکار شوید !!!! (351086)