به روز شده در ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب : ۱۲۹۵۹۸

اینستاگرام نامزدها پس از مناظره/تصاویر

گروه سیاسی: مسائل سیاسی و فرهنگی موضوع دومین مناظره تلویزیونی شش نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری دوره دوازدهم بود که عصر روز گذشته، 15 اردیبهشت، در صداوسیما برگزار شد. پس از پایان مناظره، واکنش‌ها و اظهاراتی ازسوی ادمین‌های صفحات اینستاگرامی این نامزدها بیان شد.
به گزارش ایلنا، دومین مناظره انتخاباتی شش نامزد دوره دوازدهم ریاست‌جمهوری برخلاف مناظره اول شاهد جدل­‌های لفظی هر شش نامزد بود؛ و بخش‌­هایی از این مناظره سه ساعته در صفحه اینستاگرام این شش نامزد نیز بازتاب داشت.

حسن روحانی، اسحاق جهانگیری، محمدباقر قالیباف، مصطفی میرسلیم و ابراهیم رئیسی نامزدهایی بودند که پس از پایان مناظره، صفحات اینستاگرامی‌شان درمورد مسائل مطرح شده در مناظره فعال شد و عکس، فیلم و «استوری» منتشر کرد.

نکته جالب این مناظره حضور فعال دو کاندیدای در حاشیه مناظره اول بود؛ مصطفی میرسلیم و مصطفی هاشمی‌‌طبا این‌بار برخلاف مناظره اول، در متن جدل­‌ها حضور داشتند به طوری که میرسلیم خود را از تندترین منتقدان دولت نشان داد.

در زیر تصاویر محتوای منتشر شده ازسوی این نامزدها را در اینستاگرام تا نیمه شب روز جمعه 15 اردیبهشت می‌بینید:

حسن روحانی و اسحاق جهانگیری تنها نامزدهایی بودند که در اینستاگرام‌­شان به انتشار یک پُست بسنده کردند. صفحه اینستاگرامی روحانی با انتشار عکسی خندان از او در مناظره دوم، گزیده‌­هایی از انتقادات رئیس‌جمهور را در این برنامه منتشر کرد. این انتقادات در جواب حملات پی در پی سه کاندیدای اصولگرا بود و گلایه‌هایی که روحانی به وضعیت فرهنگی و سیاسی کارشکنانه اصولگرایان علیه دولت یازدهم داشتند.
 
اینستاگرام نامزدها پس از مناظره دوم 
 
اینستاگرام نامزدها پس از مناظره دوم 

اسحاق جهانگیری نیز با انتشار فیلمی از بخشی از صحبت‌­های خود در مناظره دوم، از مردم خواست که گذشته را به یاد بیاورند و به عقب بازنگردند.
 
اینستاگرام نامزدها پس از مناظره دوم
 
سیدمصطفی آقامیرسلیم، محمدباقر قالیباف و ابراهیم رئیسی سه کاندیدهای اصولگرا که در مناظره دوم تلویزیونی فقط علیه دولت یازدهم سخن گفته و توضیحی درباره برنامه­‌های خود ندادند در اینستاگرام نیز همان رویه مناظره را در پیش گرفتند. صفحات اینستاگرامی این سه نامزد پس از مناظره به انتشار گزیده مطالبی پرداخت که همچون خود مناظره محتوایی صرفا منتقدانه به دولت داشت.

در این میان صفحه اینستاگرامی «مهندس سیدمصطفی آقامیرسلیم» بیشترین فعالیت را در بین نامزدها در اینستاگرام داشت؛ به طوری که 21 پست در این صفحه متشر کرد. این در حالی است که تا پیش از این هیچ یک از صفحات اینستاگرامی منتسب به این نامزد انتخابات فعالیت چندانی نداشتند.
 
اینستاگرام نامزدها پس از مناظره دوم

صفحه اینستاگرامی محمدباقر قالیباف نیز یک عکس همراه با متن و یک فیلم مرتبط با مناظره دوم منتشر کرد که هر دوی آنها محتوایی انتقادی نسبت به دولت حسن روحانی داشت.
 
اینستاگرام نامزدها پس از مناظره دوم 

صفحه اینستاگرامی سیدابراهیم رئیسی علاوه بر انتشار یک «استوری»، دو فیلم و یک عکس همراه با متن در خصوص مناظره منتشر کرد. این صفحه نیز مانند صفحات اینستاگرامی دو کاندیدای دیگر اصولگرا، به انتقاد از دولت پرداخت.

اینستاگرام نامزدها پس از مناظره دوم

۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۱۸:۲۳
اقای قالیباف تو هر چیزی افراطیه تو عکس ساعتم افراط کرده (352110)