به روز شده در ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ساعت ۱۵:۳۲
کد مطلب : ۱۳۰۲۲۳

ابراز نگرانی زاپاس‌المشایی از وضع کشور!

گروه سیاسی: مهرداد بذرپاش، از دوستان و مدیران احمدی‌نژاد که زمانی به خود لقب «زاپاس المشایی»! داده بود، در نامه‌ای خطاب به حسن روحانی از شرایط بحرانی اقتصاد کشور ابراز نگرانی کرد!

در این نامه آمده است: آقای روحانی دفاع شما از عملکرد جاری و پافشاری غیرمنطقی بر استمرار رویه‌های کنونی، این نگرانی را ایجاد کرده است که مسئولین دولت یازدهم، حتی در این روزهای کوتاه باقیمانده نیز واقف بر وخامت اوضاع اقتصادی کشور و فشاری که به ویژه بر قشر محروم جامعه وارد می‌شود نیستند. بذرپاش در این نامه سراسر اتهام و کینه‌توزانه که ناشی از ناراحتی شدید ایجاد شده به دلیل رشد سریع آرای آقای روحانی ارزیابی می‌شود، مدعی شد: وضعیت اقتصادی کشور، در بخش‌های مختلف در شرایط اورژانسی قرار گرفته لذا لازم دانستم تصویر روشنی را از وضعیت جاری کشور و نقش تصمیمات و سیاست‌های نادرست تیم اقتصادی دولت یازدهم در شکل‌گیری وضع موجود، خدمت شما و ملت شریف ایران ارائه دهم.

بذرپاش در حالی در این نامه از شرایط اورژانسی کشور سخن می‌گوید که دولت محبوب خودش که چندین مسوولیت در آن برعهده داشت، کشور را تا یکقدمی جنگ پیش برد و به دلیل تحریم‌های بین‌المللی تورم تا 40 درصد افزایش یافت و ...!
 

۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۱۶:۰۹
نابود کننده شرکت سایپا حالا نگران کشور شده، براستی که اینها توانایی اداره یک نانوایی را ندارند. (352735)
مشدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۱:۰۰
احتمالا منظور اقای بذرباش از قشر محروم همان 96 درصدی های قالیباف (که شامل خود بذرباش و امثال قالیباف، برادران قاچاقچی و کاسبان تحریم میشود) باشد. البته ادامه دولت روحانی به این قشر فشار وارد کرده چون درهای چپاول بیت المال برویشان بسته شده. (352813)