به روز شده در ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۱:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ساعت ۱۲:۴۹
کد مطلب : ۱۳۲۸۶۷

طارمی غایب بود، رسن قرارداد بست

گروه ورزشي: با پایان مهلت مذاکره مهدى طارمى از امروز باید در تمرینات پرسپولیس حضور مى یافت، اما این بازیکن در تمرینات غایب بود!
مهلت ١٤ روزه مدیران پرسپولیس براى انتخاب تیم و برآورده کردن انتظارات مالى این باشگاه روز گذشته به پایان رسید و طبق ادعاى مدیران باشگاه او باید از امروز در تمرینات حضور مى یافت.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نوشت: مهدی طارمی که قصد داشت از میان پیشنهادهای بازی، شانس حضور خود در لیگ‌های اروپایی با قراردادی یک ساله را امتحان کند، به همین منظور در هماهنگی با سرمربی تیم و سرپرست باشگاه، مرخصی 14 روزه‌ای گرفته بود که این فرصت 14 روزه روز گذشته به پایان رسید و بر همین اساس، قرار بود وی از امروز سه‌شنبه به پرسپولیس باز گردد. آقای گل لیگ برتر در همین ارتباط برای روشن شدن وضعیت خود، صبح امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد.

بشار رسن به پرسپولیس پیوست
بازیکن جوان تیم ملی عراق با سرخپوشان به توافق دو ساله دست یافت و به زودی به اردوی این تیم اضافه خواهد شد.بشار رسن، هافبک تیم ملی عراق که از چندی پیش زمزمه حضورش در جمع پرسپولیس به گوش می رسید با اعلام مسوولان این تیم قرارداد دوساله خود را با سرخپوشان به امضا رساند و به زودی به اردوی این تیم اضافه خواهد شد.  هافبک تهاجمی تیم ملی عراق که سابقه حضور در تیم نیروی هوایی این کشور را دارد در پایان اردوی خارجی این تیم به تهران خواهد آمد تا رسما به عضویت سرخپوشان در بیاید.
 
رسن نیز در مصاحبه ای با روزنامه الملاعب خبر توافق خود با پرسپولیسی ها را رسانه ای کرد، او درباره حضور در جمع پرسپولیسی ها و جدایی از تیم نیروی هوایی گفت: من با مسئولان باشگاه نیرو هوایی عراق جلسه‌ای را داشتم و آنها رضایتنامه مرا برای رفتن به لیگ ایران در فصل جدید به همراه پرسپولیس را صادر کردند. من با باشگاه پرسپولیس به توافق اولیه رسیدم و پیش قرارداد را امضا کردم، پرسپولیس یکی از بزرگترین تیم های آسیا است. من پیشنهاد باشگاه پرسپولیس را به دلایل مختلفی ترجیح دادم که مهم‌ترین دلیل آن برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم بود.