به روز شده در ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب : ۱۳۲۸۶۹

خرید و فروش خودرو در کارویتریندر گذشته‌ای نه چندان دور، داشتن خودروی شخصی برای بسیاری از مردم جهان، رویایی دست نیافتنی بود. زیرا تعداد خودروهای تولید شده‌ی موجود در جهان نسبت به امروز بسیار کمتر بود. اما امروزه شرایط کاملا تغییر کرده است.
در حال حاضر شرکت‌های مطرح خودروسازی در سطح جهان مشغول به تولید خودروهایی متناسب با سلایق مختلف هستند و فروش خودرو به تمامی کشورهای جهان از مهم‌ترین دستاوردهای آنهاست.

در کشور ما نیز شرکت‌های مختلفی در زمینه‌ی خودروسازی مشغول به فعالیت هستند و مدل‌های مختلف از خودروهای داخلی و خارجی را در کشورمان تولید می‌کنند. دو کارخانه‌ی بزرگ خودروسازی ایران خودرو و سایپا با ارائه‌ی خودرو با مدل‌های مختلف توانسته‌اند بخش بزرگی از بازار داخلی خودرو در کشورمان را تصاحب کنند.

علاوه بر خودروهای داخلی، خودروهای خارجی بسیاری نیز در کشورمان به فروش می‌رسند که بر اساس مدل و کارخانه‌ی سازنده، قیمت‌های متفاوتی دارند. خودروهای شاسی بلند، سواری، وانت و... از مدل‌های مختلف خودروهایی هستند که می‌توانید برای خرید انتخاب کنید.

از انجایی که مدل‌های مختلف خودرو با قیمت‌های متفاوت در کشورمان عرضه می‌شود، هر شخص متناسب با نیاز خود نسبت به خرید خودرو اقدام می‌کند. همانطور که می‌دانید، گاهی شرکت‌های خودروسازی برای افزایش فروش، طرح‌هایی را برای فروش اقساطی خودرو ارائه می‌کنند که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می‌گیرد.

تصور کنید خودروی مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کرده‌اید و قصد خرید آن خودرو را دارید اما به دلیل مشکل مالی مجبور هستید مدتی را دست نگه دارید. در این حالت بهترین گزینه، استفاده از تسهیلات فروش اقساطی ایران خودرو و همینطور فروش اقساطی سایپا است که می‌تواند به شما کمک کند تا به سرعت خودروی مورد نظرتان را به صورت اقساط خریداری کنید.

در این حالت می‌توانید با پرداخت بخشی از مبلغ، خودروی مورد نظرتان را تحویل گرفته و مابقی مبلغ را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.برای اطلاع از قیمت خودرو می‌توانید به وب سایت کارویترین به نشانی www.carvitrin.com مراجعه کنید. در کارویترین می‌توانید علاوه بر قیمت خودرو، خدمات مختلفی مانند فروش نقدی خودرو، فروش اقساطی خودرو، مشاهده‌ی مشخصات کامل خودروهای مختلف، مشاهده‌ی مزایا و معایب خودروهای مختلف، نظر کاربران در مورد خودروها و... را دریافت کنید.