به روز شده در ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۰۱:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ساعت ۱۸:۰۱
کد مطلب : ۱۳۲۹۷۸

اول تایید می‌کنند بعد می‌گویند امریکاییه!

گروه سياسي: دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی گفت: گاهی کسی را تایید می‌کنند بعد می‌گویند امریکایی است!
اول تایید می‌کنند بعد می‌گویند امریکاییه!
حسن بیادی در همایش فصلی خانه احزاب با نقد وضعیت موجود در ساختار احزاب گفت: وضع موجود احزاب همین است که می بینید، اوضاع سیاسی بهتر از این نخواهد شد چون ساختار مدیریت اجرایی کشور خراب است. باید به دنبال اصلاح ساختار اجرایی باشیم، شان کشور این نیست. او ادامه داد: در آنگولا انتخابات این گونه برگزار نمی‌شود احزاب نقش دارند، یک نفر موقع آمدن برایش به به می کنیم و در بدرقه‌اش چیز دیگری می‌گویم، چرا یک نفر در کشور ما محبوب نمی‌ماند؟

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: استقرار احزاب موثر و فراگیر باید صورت بگیرد، منظورم حزب رستاخیر و از این دست نیست منظورم حزب واقعی در حال حاضر است. بیادی با اشاره به وضعیت نا‌به‌سامان احزاب در داخل کشور اظهار داشت: همه به دنبال قدرت هستند چپ و راست هم ندارد، اکثرا دنبال امپراطوری‌اند. او راجع به وضعیت شورای شهر عنوان کرد: فرمانداری‌ها و استانداری‌ها در شهرستان‌ها برای شورای شهر خدایی می‌کنند. چه کسی به این‌ها قدرت داده است؟ تا حرف می‌زنیم مساله را امنیتی می‌کنند، من زبان و دینم را به شما نفروختم.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی در ادامه افزود: متاسفانه عراق و افغانستان از لحاظ ساختار احزاب بالاتر از ما هستند. هر بلایی سر مردم می‌خواهیم می‌آوریم. گاهی کسی را تایید می‌کنند بعد می‌گویند امریکایی است! یک طلبه را از حوزه اخراج می‌کنند چون به یک نامزد رای داده است!

احمدنژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۹:۲۲
ما با مشکلات زیادی از لحاظ رفتارهای سیاسی در ایران روبرو هستیم. اولین مشکل اینکه زیاد می گوییم و کم می شنویم و کم عمل می کنیم. به طور مثال ، دبیر حزب آبادگران جوان بالای 60 سال سن دارد.دومین مشکل اینکه احزاب به مرام نامه و یا اهداف حزبی پایبند نیستند و به جای اینکه برای اعتلای حزب خود از اهداف و اصول حزبشان بگویند به تخریب احزاب دیگر می پردازند.و سومین نکته اینکه فقط مرگ ،شخصیتهای سیاسی را برکنار می کند. (354444)
توسیوند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۲۲:۵۵
فقط مایه تاسف تاثر تامل و تدبر است (354448)
رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۲۳:۴۳
آقای بیادی خوب سخن گفتی ونیزاین رامی فرمودی مادراتهام زدن یکدیگرگوی سبقت راازهرملتی ربودیم!ضمناًهرچه آن سیدمظلوم اصلاحات رافتنه گروآمریکایی خواندندمحبوبترگشته است بنحویکه اشارات اوباعث پیروزی روحانی وشورای شهرشد. (354455)