کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نمی‌توانیم نسبت به نیازهای انقلاب و مردم بی تفاوت باشیم

فرمانده سپاه: دنبال سودآوری نيستيم

22 تير 1396 ساعت 17:24


گروه سياسي:فرمانده کل سپاه بر اینکه جای جای ایران اسلامی عرصه خدمت رسانی سپاه به مردم است، تاکید کرد.
 
به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در حاشیه بازدید از پروژه ساماندهی آبهای غرب کشور در سخنانی  تاکید کرد: سپاه از متن مردم و انقلاب برخاسته است، از این رو هیچگاه نمی تواند نسبت به نیازهای انقلاب و مردم بی تفاوت باشد. فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه جای جای ایران اسلامی عرصه خدمت رسانی سپاه به مردم است، گفت: پروژه ساماندهی آبهای غرب کشور نمونه ای از نقش و همت سپاه در عرصه سازندگی و کمک به مردم بوده و رضایت مردم بهترین پاداش و مزد برای ما خواهد بود.

وی حضور در عرصه سازندگی، کمک به محرومیت زدایی و بستر آفرینی برای اشتغال و رونق بخشی به زندگی مردم را یکی از نیازهای مهم امروز برشمرد و تصریح کرد: هرچه دولت در این زمینه بسترها را فراهم کند، آمادگی داریم با نگاه جهادی و عمل انقلابی، با کمک خود مردم و نقش دهی به بخش های خصوصی و توانمندی های بومی و ایرانی به ایفای نقش بپردازیم. سردار جعفری با بیان اینکه سپاه به اقتضای شرایط و نیازها با مظلومیت همراه با قاطعیت و عزم راسخ به حضور در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی کشور ادامه خواهد داد، تصریح کرد: در این زمینه دولت نیز نقش آفرین بوده و می تواند بسترها را بیش از گذشته فراهم کند.
 
فرمانده کل سپاه اجرای پروژه ساماندهی آبهای غرب کشور را نمونه ای از نقش و همت سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در عرصه سازندگی، عمرانی و کمک به مردم توصیف و خاطرنشان کرد: امروز با مشاهده آن باید به خود ببالیم و ان شاءلله با بهره برداری از آن، رضایت و خوشحالی مردم بهترین مزد و پاداش برای ما خواهد بود. وی با تاکید بر اینکه هیچگاه نگاه سودآور و منفعت محور نداشته و نداریم، گفت: طلبی که هم اکنون به واسطه اینگونه اقدامات از دولت داریم و در عین حال کار سازندگی و اجرای پروژه ها را متوقف نکرده ایم بهترین و محکم ترین دلیل است.
 
 
سرلشکر جعفری در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: قبل از اجرای پروژه و فعالیت  سازندگی در مناطق مرزی نیاز به برقراری امنیت است که به حمدالله  توسط رزمندگان نیروی زمینی سپاه و بسیجیان غیور منطقه کردستان و مناطق مرزی، این امنیت به خوبی تامین شده است. وی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان برنامه های متعددی علیه ایران و منطقه پیاده کرده اند و همواره نتیجه عکس می گیرند اما عبرت نگرفته و به توطئه و خباثت های خود ادامه می دهند.
 
 
فرمانده سپاه تمرکز بیشتر بر خدمت‌رسانی را رویکرد جدید بسیج عنوان و با اشاره به پروژه ساماندهی آبهای غرب کشور گفت: این پروژه  در صورت برنامه‌ریزی مناسب و به کارگیری ظرفیت ها در راستای استفاده مردم از آب و زمین، تحولات تعیین کننده و اساسی را در منطقه رقم خواهد زد. جعفری سازندگی و رفع محرومیت را از عرصه های پاسداری از انقلاب اسلامی توصیف و تصریح کرد: اگر اجرای پروژه های سازندگی را در نقشه ایران جانمایی کنند، جای جای این سرزمین اسلامی عرصه خدمت رسانی سپاه به مردم است. سپاه در تمامی عرصه های خدمت‌رسانی نه تنها سودآوری را مدنظر نداشته و ندارد، بلکه منافع مردم و رفع محرومیت به ویژه در مناطق مرزی را دنبال می کند.


کد مطلب: 133414

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/133414/فرمانده-سپاه-دنبال-سودآوری-نيستيم

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir