به روز شده در ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۳:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ساعت ۲۱:۱۸
کد مطلب : ۱۳۴۴۱۰
لغو کنسرت صحت ندارد!

آقای فرماندار همه چیز را انكار كرد!

گروه سیاسی: فرماندار قوچان در اظهار نظری عجیب با رد لغو کنسرت شهرام ناظری در این شهرستان گفت: اکنون هیچ نامه و یا دستوری از فرد و یا مدیر صاحب نظر مبنی بر مخالفت و یا لغو این کنسرت ‌مشاهده نکرده‌ام!!
علیرضا قامتی بدون اشاره به پلمپ درب سالن توسط ماموران مدعی شد: طبق قانون در زمان اجرا اختلاف‌هایی در بین مجموعه‌های مختلف شهرستان  و برنامه‌ریزان اجرای کنسرت و سایر متولیان به وجود آمده بود که در نهایت منجر به  برگزار نشدن این کنسرت در قوچان شد. قامتی با اشاره به جلسه خود با دادستان این شهرستان افزود: به دلیل مرخصی و عدم حضور در شهرستان به محض ورود به شهرستان  جلسه‌ای با دادستان  قوچان داشتم، برخی از مسئولان دغدغه‌هایی  را در این زمینه مطرح کرده‌اند که باید در نظر گرفته شود، در این جلسه و بنا به قول مساعد برگزارکنندگان کنسرت شهرام ناظری قرار است حداکثر تا هفته آینده  این کنسرت مجدداٌ در این شهرستان برگزار شود! فرماندار قوچان در مورد زمان و مکان برگزاری این کنسرت افزود: زمان برگزاری منوط به هماهنگی برگزارکنندگان کنسرت با مسئولان شهرستانی است اما در مورد مکان برگزاری آن با در نظر گفتن شرایط موجود بعدا تصمیم گیری خواهد شد تا در فضای مناسب این کنسرت مجددا برگزار شود!

توسیوند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۷:۳۴
اینا از همون اصولگراهای با نام اصلاحات وارد کابینه و مدیران شدن نیستند؟
راسته نهاوندیان و واعظی نقش بیشتری از جهانگیری و شریعتمداری در انتخاب کابینه دارند؟ راسته دولت 12 در مسیری میره که ادامشو به کاندیدای بعدیشون علی لاریجانی تحویل بدهند؟ راستی 1400 کاندیدای اختصاصی اصلاحات کیست؟؟؟؟؟؟؟؟... (354905)
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۷:۴۵
بابا رو که نیست سنگ پای قزوینه (354908)