به روز شده در ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ساعت ۰۸:۵۱
کد مطلب : ۱۳۴۵۳۶

مصوبه اینترنت نامحدود نيامده لغو شد!

گروه فناوري: وزیر ارتباطات از تعلیق و لغو مصوبه اینترنت نامحدود که اول مردادماه به تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسیده بود، خبر داد.
 محمود واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام با اشاره به پیشنهاد مطرح شده از سوی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت برای توقف اجرای مصوبه جدید اینترنت پرسرعت و نارضایتی کاربران از این مصوبه گفت: با توجه به اینکه پیشنهاد مطرح شده در خصوص تعرفه های اینترنت ثابت مبتنی بر اتصال (مدل فروش سرعت به جای حجم) مورد استقبال قرار نگرفت و این مصوبه هنوز مراحل اداری و ابلاغ را طی نکرده و اجرایی هم نشده، قرار شد اجرای آن متوقف شود.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: دستور دادم کمیته بررسی تعرفه ها، مجددا پیشنهادی با رعایت منافع و مصالح کاربران تهیه و ارائه کند. کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اول مردادماه با مصوبه ای را تصویب کرد که بر اساس آن فروش اینترنت حجمی متوقف و کاربران از این پس باید با توجه به سرعت دریافتی اینترنت هزینه پرداخت می کردند. این مصوبه به دلیل آنکه با وجود نامحدود بودن، همچنان برای کاربران سقف و کف حجم دانلود در نظر گرفته بود با انتقادات بسیاری از سوی کاربران در صفحات شبکه اجتماعی وزیر ارتباطات و معاونان وی قرار گرفت.

ازادادیش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۱۲:۰۹
خب واقع مصوبه خنده داری بود از یک طرفه عنوان و نکته کلیدی مصوبه نامحدود بودن حجم بود از طرف دیگه مشخص کرده بود بعضی ها فقط در ماه چند گیگ و بعضی های دیگه چند گیگ میتونن حجم داشته باشن!!!
اونوقت این چطوری میشد نامحدود خدا میدونه!
هر چند لغو مصوبه به خاطر فشار شرکت زیرساخت و ای اس پی های بزرگ بود وگرنه قطعا رضایتمندی کاربران عادی اینترنت مورد نظر اقای وزیر نبوده! (354945)
۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۱۲:۲۱
خدا را شکر که لغو شد (354946)
۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۱۷:۳۷
الکی اسمش نامحدود بود. سرتاپا محدودیت بود (354947)
حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۲۰:۴۷
" رعایت منافع و مصالح کاربران " ??????!!!!!!!!!!!!! (354957)