به روز شده در ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ساعت ۰۹:۱۲
کد مطلب : ۱۳۴۵۴۰

توهین و حمله به پرسپولیس در تبریز

گروه ورزشي: تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای ۹۰ دقیقه در فرودگاه تبریز حبس شد و دلیل این مساله حمله و توهین تماشاگران تبریزی در فرودگاه بود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه امروز چهارشنبه وارد فرودگاه تبریز شدند اما به دلیل عدم برقراری امنیت در فرودگاه، برای نزدیک به ۹۰ دقیقه در این محل حبس شدند و ساعت ۱۹ فرودگاه را به قصد هتل ترک کردند. پس از ورود تیم فوتبال پرسپولیس به فرودگاه بود که تعدادی از فوتبال‌دوستان تبریزی که خود را هوادار تراکتورسازی می‌خواندند و گاهی این تیم را نیز تشویق می‌کردند صحنه‌های تأسف‌باری را رقم زدند.
 
تعدادی از آنها حتی به کاروان پرسپولیس حمله‌ور شدند و قصد کتک زدن بازیکنان تیم از جمله یکی از اعضای تدارکات را داشتند ولی پس از به عقب رانده شدن، شروع به سر دادن شعار کردند که در این میان فحاشی و هتاکی بسیاری صورت گرفت. این در حالی بود که خانواده‌های زیادی هم در آن محل تردد داشتند و حتی حرمت آنها حفظ نمی‌شد. با وجود چنین شرایطی برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد تا قبل از برقراری امنیت کامل نسبت به خروج از فرودگاه اقدام نشود. این گروه از تماشاگران تبریزی که در فرودگاه حاضر شده بودند برای رفتارها و الفاظ رکیک خود هیچ حد و مرزی قائل نبودند.

آنها ضمن هتاکی به بازیکنان پرسپولیس حتی نسبت به محمود خوردبین که در حال حاضر قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین چهره فعال فوتبال کشورمان است توهین کردند. حتی علی پروین هم از این شعارها در امان نماند و متاسفانه شاهد بودیم الفاظ رکیکی هم نسبت به مرحوم هادی نوروزی بکار بردند که به هیچ وجه قابل درک و فهم نیست.