به روز شده در ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ساعت ۱۷:۲۹
کد مطلب : ۱۳۴۸۹۴

«نامداری» به چه دلیل باید بازداشت شود؟

«نامداری» به چه دلیل باید بازداشت شود؟
گروه فرهنگ و هنر: پس از ماجرای انتشار عکس‌های آزاده نامداری در سوییس، حال خبر بازداشت او در فرودگاه امام (ره) در فضای مجازی دست به دست می‌شود.
 
خبر بازداشت آزاده نامداری هنگام ورود به ایران به سرعت در فضای مجازی پخش شده است.  در همین راستا کانال سینما صبح امروز چهارشنبه ۱۸ مرداد اعلام کرد: « يكى از مسئولان فرودگاه امام (ره) اين خبر را تائيد كرده است.»‌ در ادامه گمانه‌زنی‌ها درباره بازداشت نامداری خبرگزاری مهر با مصطفی محبى مدیر کل زندان های استان تهران در این باره گفت‌وگو کرد. او با اظهار بی‌اطلاعی از بازداشت نامداری گفت: « از دستگیری آزاده نامدارى اطلاع ندارم. من فقط گفتم که وی وارد زندان های تهران نشده است.» به این ترتیب هنوز مشخص نیست که خبر بازداشت نامداری تا چه اندازه معتبر است.

به گزارش بهار، در همین حال بسیاری از كاربران در شبكه‌های اجتماعی این سووال را طرح كرده‌اند كه اصولا آزاده نامداری به چه دلیل و با استناد به كدام ماده قانونی باید بازداشت شود؟ جرم او چیست؟ نداشتن حجاب در خارج از ایران؟ دوگانگی شخصیتی؟... درباره هیچكدام این دو موضوع، قانون اجازه بازداشت و پیگرد او را نمی‌دهد لذا در صورت صحت اخبار بازداشت او، اقدامی غیرقانونی صورت گرفته است.

۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۸:۲۳
دین یک انتخاب است بهشت هم یک انتخاب است حجاب هم یک انتخاب است طرز زندگی هم یک انتخاب است آزاده نامداری آزاد است که درایران حجاب داشته باشد ودرخارج ازایران نداشته باشد به کسی ربطی ندارد (355045)
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۸:۲۹
خدا به دکتر ابراهیم یزدی شفای عاجل بدهد آزاده نامداری کیست ؟ (355046)
ازاداندیش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۹:۰۸
حداقل یک جرم وجود داره که مطابق قانون مجازات های اسلامی می بایست محاکمه بشن و ان هم مصرف مشروبات الکلی! در مورد سایر موارد که احتمالا وجود داره نمیشده دقیق گفت اما مواردی وجود داره! (355052)
خاتم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۲۰:۳۲
در دین هیچ اجباری نیست! حجاب اگر با انتخاب انتخاب شود ارزش دارد نه با اجبار (355054)
reza shayan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۲۰:۵۲
متاسفانه گویا سایت شما ، خبرنگاری و اطلاع رسانی را از روزنامه های زرد فراگرفته است ...!!!
این خانم یک مجری پر روی فرصت طلب ، از تحفه های صدا و سیماست که دیگر لازم نکرده شما بهش بپردازید ... زیرا به اندازه فراوان سایت ها و روزنامه های زرد موجود است ... شما لطفاً با این موضوعات بی ارزش نپردازید. (355056)
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۲۳:۰۷
شما که نابودش کردید !! چی شده حالا ازش حمایت میکنید؟!
مشکل شما دقیقا چیه؟
واتز د متر؟!!!! (355059)