به روز شده در ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۰
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ ساعت ۰۰:۱۵
کد مطلب : ۱۳۴۹۳۴

ناراحتی منشا از پاس ندادن باند طارمی

گروه ورزشی: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در پایان دیدار امروز مقابل نفت درباره ناراحتی گادوین منشا مهاجم این تیم توضیحاتی ارائه کرد.
در شرایطی که گفته شده است مهاجم کامرونی پرسپولیس به دلیل عصبانیت از پاس ندادن هم تیمی‌ها صحبت های تندی را با ایگور پانادیچ مربی گلرهای پرسپولیس مطرح کرده و در جشن جمعی تیم هم غیبت داشته، برانکو در این باره چنین گفت: من فکر می‌کنم صحبت کردن بازیکن با مربی ممنوع نیست، به خصوص پس از برد، اما صحبت‌هایی که ما با بازیکنان‌مان می‌کنیم بین خودمان است. چه صحبت‌هایی که در رختکن می‌شود و چه سایر صحبت‌ها، درون تیمی است. گفتنی اینکه، در بین هواداران پرسپولیس نقل است که باند طارمی (مرکب از بازیکنانی چون طارمی، احمدزاده، مسلمان، ماهینی و ...) برای جلوگیری از درخشش و گلزنی منشا به او پاس نمی دهند و عملا این بازیکن کامرونی و مستعد را بایکوت کرده‌اند.

توضیح احمدزاده درباره درگیری با مسلمان 
فرشاد احمدزاده هافبک پرسپولیس که اصولا اهل مصاحبه نیست در پاسخ به اصرار خبرنگاران اعلام کرد علت مشارجه اش با مسلمان آرام کردن او بوده است. احمدزاده که از رفقای احمد کامدار هم محسوب می شود درباره درگیری این دو بازیکن و مداخله اش گفت: مسلمان و کامدار درگیر شدند که من با توجه به شرایط تیم سعی کردم مسلمان را آرام کنم. ترسیدم او از بازی اخراج شود. همه می دانند با او رفاقت دارم. من با کامدار هم رفیق هستم و بین این دو مانده بودم. او درباره گلزنی اش در این بازی هم چنین گفت: خدا را شکر که پیروز شدیم و سه امتیاز را گرفتیم. فرقی نمی کرد چه کسی گل بزند، بلکه مهم این بود پیروز شویم. این پیروزی را به هواداران تیم تقدیم می کنم.