به روز شده در ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب : ۱۳۶۳۵۶

ادامه واكنش‌ها به تبعيض تحقيرآميز

گروه سياسي: تبعيض تحقير آميز اخير مسئولان وزارت ورزش دولت تدبير و اميد!، عليه زنان ايراني در جريان ديدار ايران و سوره، حتي صداي اعتراض چهره ها و فعالان سياسي طيف اصولگرايان تندرو را هم درآورده است و حمید رسایی هم در متني نوشت: «اگر راه ندادن بانوان بخاطر نظر مراجع است، چرا زنان سوری رفتن داخل؟!»


گفتني اينكه، رییس فدراسیون فوتبال ديروز مدعي شد كه در حال حاضر از لحاظ ساختاری و فیزیکی آمادگی ورود بانوان را نداریم! باید گیت‌های ورودی جداگانه داشته باشیم که این اتفاق نیفتاده است. با آن اشتباهی هم که در سیستم بلیت فروشی رخ داد تنها ۱۱ نفر از بانوان بلیت خریدند که با تذکر ما آن بلیت‌ها ملغی شد. او افزود: بحث دوم رایگان کردن حضور تماشاگران در ورزشگاه بود که این تصمیم از سوی فدراسیون گرفته نشد. اگر این تصمیم از سوی فدراسیون بود در سایت ما اعلام می‌شد. اسپانسر این کار را کرد و با خرید بلیت‌های باقی مانده، بازی رایگان شد. البته تعداد بلیت خوبی هم فروخته شد که نزدیک به ۳۳ هزار بلیت بود.

تاج درباره حضور بانوان سوری در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: از بانوان ایرانی هم حضور داشتند. دو سه بانوی ایرانی در VIP حضور داشتند که یکی از آن‌ها نایب رییس خودم بود. زمانی که سوری‌ها به ورزشگاه آمدند، ما آن‌ها را طبق قوانین بین‌المللی به ورزشگاه راه دادیم و مشکلی هم پیش نیامد. رییس فدراسیون فوتبال در پایان در پاسخ به این سوال که چرا وقتی حضور بانوان سوری باعث ایجاد مشکل نشد، به بانوان ایرانی هم اجازه حضور در ورزشگاه ندادید؟ گفت: این مساله‌ای است که باید بررسی شود.

فردوس توسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۶/۱۷ ۰۷:۵۶
موندم چی بگم؟ ملاک ورود یا ممنوعیت ورود خانمها به ورزشگاهها چیست؟؟
حجاب؟ جوانی یا مسن بودن؟ ملیت؟ و...؟؟؟ انشاا...در همین دولت با قوانین شفاف اسلامی و عادلانه قضیه بانوان در ورزشگاه ها و کنسرتها حل بشه امیدوارم (355403)