به روز شده در ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب : ۱۳۶۸۷۴

علت عدم برکناری منصوریان معلوم شد!

گروه ورزشي: علیرضا منصوریان به ته خط رسیده اما حمایت‌های عجیب رضا افتخاری مدیرعامل استقلال همچنان او را به عنوان گزینه اصلی آبی‌ها نگه داشته است. این حمایت عجیب گویا به روابط مالی آقای مدیر و سرمربی ارتباط دارد. رضا افتخاری که مدتی قبل مشخص شده بود با پیش دریافت‌های میلیاردی از اسپانسر فصل گذشته باشگاه، استقلال را در آستانه فاجعه مالی قرار داده حالا مجبور به حمایت از سرمربی شکست خورده تیم‌اش است.
 
گویا قرارداد ۴میلیاردی منصوریان برای سه فصل به صورت یکجا پرداخت شده. وامی که از موسسه مالی کوثر اسپانسر استقلال گرفته شده و تقدیم منصوریان شده، و قسط‌های آن را باشگاه استقلال می‌دهد. منصوریانی که مبلغ میلیاردی قرارداد خود را به صورت یکجا دریافت کرده حالا تحت هیچ شرایطی رضایت نمی‌دهد پول دریافت شده را پس داده و استعفا دهد. او خواسته این پول از طرف باشگاه به او بخشیده شود و مجبور به بازپرداخت نباشد، تا به استعفا راضی شده و دست باشگاه را برای تغییر باز بگذارد.

خاتم حاتمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۴:۲۱
نفرین و...بر این فوتبال الوده و .. که پول کلان مملکت را به ......بدهند که بجای نشان دادن توانایی فنی با ضعف خود و با وجود داشتن بازیکنان قوی داره تیمو میبره ته جدول!! (355496)
مهربان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۴:۲۵
دلم داره برا اصلاحات می سوزه که برخی ناجوانمردانه در این اشفته بازار اعتدال و امید با وجود نالایقی مدیرعامل می شوند و با اسراف پول بیت المال بعلت سومدیریت امید و اعتدال را نزد هوادارانشان تخریب میکنند (355497)