به روز شده در ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۱:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : ۱۳۷۱۳۱

برنامه مبتذل یا دورهمی خانوادگی!

گروه هنري: سايت انتخاب نوشت: رامبد جوان آخرین قسمت خندوانه را تبدیل به برنامه ی شخصی و خانوادگی خود کرد. قسمت آخر خندوانه با حضور نگار جواهریان (همسر سوم رامبد جوان) به برنامه ای خانوادگی و تعریف و تمجید از یکدیگر تبدیل شد و با سنگ تمام تبلیغاتی برای فیلم «نگار» (اثر رامبد جوان!) از آنتن صداوسیما به پایان رسید.
 
در طول برنامه، رامید جوان و همسرش بارها از توانایی‌های یکدیگر تمجید کرده و ابعاد مختلف شخصیتی یکدیگر را شکافتند و ستودند. اتفاقی که مناسب یک شام خانوادگی دو نفره بود تا یک برنامه تلویزیونی با بیننده و مخاطب گسترده. جوان در چند فصل اخیر خندوانه، روز به روز بر رگه های تبلیغاتی برنامه خود افزود، تا جایی که در ماه های اخیر نام این برنامه با یک کارخانه لوازم خانگی گره خورده بود و نیم ساعت ابتدایی «خندوانه» رسما در قالب مسابقه در خدمت تبلیغات بود.
 
البته این تمام ماجرا نبود، برخی افراد، پزشکان و به اصطلاح متخصصانی که به خندوانه دعوت می شدند شائبه سفارشی بودن صفر تا صد برخی قسمت های خندوانه را بوجود آورده بود. روز آخر اما رامبد جوان تمامی مرزهای پیدا و پنهان تبلیغاتی خود را شکست و با همسر خود دقایق زیادی را صرف سخن گفتن از فیلم «نگار» ساخته ی جوان که هم اکنون در سینماهای کشور اکران شده، کرد.

افشار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۶/۳۰ ۱۳:۲۰
من از ان اولش از این برنامه بدم میومد. (355588)
ساکی
United States
۱۳۹۶/۰۶/۳۰ ۲۳:۵۲
اقا وقتی اعلام به پای جنابخان سوخت اما این روزها بزرگتر تر جناب خان برسفرعقد نشستن اقای جوان که جوان بود جای خود جنابخان اگر خبربعضی از تجدیدفراشهای دوستان رابداند حتما جلای وطن خواهد کرد انوقت است که بگویم فرار مغزهابرای تجدیدفراش این گونه مردان است که جناب خان بمان شغل دورهمی بگیر وخنده ای برای هندوانه کن تابه اعلام برسی بخش خبروکارتش بامن (355602)