به روز شده در ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ ساعت ۱۳:۰۹
کد مطلب : ۱۳۷۵۳۶

تشییع كودك 8 ساله در هفتکل/عكس

گروه حوادث: تشییع پيكر ملیکا لطفی كودك 8 ساله در هفتکل خوزستان كه ناپدید شدن و سپس کشف جنازه و دستگيري قاتل او توجه افکار عمومی را جلب کرد و احساسات مردم را برانگیخت قبل از ظهر امروز با حضور مردم اين شهر برگزار شد.

گفتني اينكه، فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی این استان قاتل ملیکا دستگیر شده است.
سردار حیدر عباس زاده جمعه شب در گفتگو با ایرنا در تشریح جزئیات خبر بیان داشت: ظرف 72ساعت از وقوع این قتل با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی قاتل دختر بچه هفتکلی شناسایی ودستگیر شد.
وی اظهار کرد: قاتل که نوجوانی 14 ساله است با انگیز سرقت طلاجات دختر بچه، او را به ساختمان نیمه کاره ای برده و پس از سرقت گوشواره ها وی را خفه می کند. عباس زاده با اشاره به اینکه قاتل برای از بین بردن رد جرمش جسد دختر بچه را دفن می کند افزود:گوشواره دختر بچه نزد متهم کشف گردید.

وی گفت: قاتل در تحقیقات پلیس انگیزه خود را سرقت گوشواره عنوان کرد. ملیکا دختر بچه هشت ساله عصر سه شنبه ساعت 19 در خانه پدربزرگ خود در روستای هوره مفقود شد که در ساعت 23شامگاه سه شنبه جسدش در 100 متری خانه پدربزرگ خود در یک خانه مخروبه که زیر خاک دفن شده بود توسط نیروی انتظامی پیدا شد. جسد این کودک بلا فاصله تحویل پزشکی قانونی شد تا مراحل بررسی این حادثه انجام شود. شهرستان هفتکل در 90 کیلومتر شرق اهواز قرار دارد.