به روز شده در ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ ساعت ۱۳:۳۴
کد مطلب : ۱۴۰۴۸۸
​نعیمی‌پور : خواسته‌های خود را در فازهای مختلف مطرح کرده‌ایم

اصلاح‌طلبان سکوت نمی‌کنند

گروه سیاسی: یک فعال سیاسی عضو حزب اتحاد ملت درباره پیگیری مطالبات اصلاح‌طلبان از دولت گفت: جریان اصلاحات به دنبال پیگیری مطالبات خود از دولت هستند و هیچ‌گاه در برابر دولت سکوت نکرده‌اند.
اصلاح‌طلبان سکوت نمی‌کنند
محمد نعیمی‌پور درباره این که همانطور که سکوت اصولگریان در برابر احمدی‌نژاد قابل قبول نیست اصلاح‌طلبان هم نباید در برابر وعده‌های رئیس‌جمهور سکوت کنند، گفت: معتقدم اصلاح‌طلبان در برابر رئیس‌جمهور و وعده‌هایی که در زمان انتخابات داده است، سکوت نکرده‌اند. وی ادامه داد: ملاحظه کنید در همین سفر سیستان و بلوچستان که اخیرا انجام شد، اصلاح‌طلبان مطالبات خود را بیان کردند .
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: اصلاح‌طلبان مطالبات و موضوعات خود را در فازهای مختلف مطرح کرده‌اند و سکوتی هم نداشته‌اند.

وی تاکید کرد: باید مراقب باشیم تحت تاثیر احساسات و یا اقدامات نسجیده قرار نگریم، ما باید مطالبه‌گری و نقد داشته باشیم اما این موضع نباید باعث تضیف دولت روحانی و کابینه شود. نعیمی‌پور خاطرنشان کرد: نباید به با دولت گونه‌ای برخورد کنیم که نتیجه‌اش تعضیف موقعیت اصلاح‌طلبان باشد. وی در پاسخ به این سوال که چرا اصولگرایان در برابر رفتارهای ساختارشکنانه احمدی‌نژاد سکوت کرده‌اند، عنوان کرد: بهتر است اصلاح‌طلبان وارد این دیالوگ‌ها  نشوند.
مرجع : ایلنا
برچسب ها: محمد نعیمی پور