به روز شده در ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۷:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ ساعت ۱۹:۲۵
کد مطلب : ۱۴۴۸۸۱
استقلال خوزستان 1 خونه‌ به‌ خونه 3

خونه به خونه بابل در فینال جام حذفی

گروه ورزشی: تیم فوتبال خونه به خونه بابل با شکست سه بر یک استقلال خوزستان در وقت‌های اضافه، به فینال جام حذفی صعود کرد و حریف استقلال تهران شد.
خونه به خونه بابل در فینال جام حذفی
عصر امروز، از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران، استقلال خوزستان و خونه به خونه بابل در اهواز به مصاف هم رفتند که تلاش دو تیم در وقت‌های معمول برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک تمام و به وقت‌های اضافه کشیده شد. در وقت‌های اضافه اول خونه به خونه گل‌های دوم و سوم را زد و به فینال جام حذفی صعود کرد. در تاریخ جام حذفی،‌ این نخستین بار است که یک تیم مازندرانی به فینال این رقابت‌ها صعود می‌کند.در این بازی میثم دورقی در دقیقه ۱۶ از روی نقطه پنالتی برای یاران عبدالله ویسی گلزنی کرد اما روح الله باقری در دقایق ۶۲، ۹۸ و ۱۲۰ گل‌های خونه به خونه را به ثمر رساند تا این تیم بازی یک بر صفر باخته را با حساب سه بر یک پیروز شود.پیش از این نیز استقلال با برد صنعت نفت آبادان به فینال جام حذفی صعود کرده بود. دیدار پایانی این رقابت‌ها ۱۲ اردیبهشت در ورزشگار نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار می‌شود.


استادیوم: غدیر اهواز/  تماشاگر: 2 هزار نفر
داور: حمید حاج‌ملک؛ کمک‌ها: علیرضا ایلدروم، محمد عطایی و امید سعیدفر؛ ناظر: حسین نجاتی.
 
اخطار
 ابوالفضل علایی(33)- سید علیرضا زندوی(56)-حکیم نصاری(104) از استقلال خوزستان
روح‌الله باقری(19)-مهدی خیری(96)-حمید کاظمی(111) از خونه به خونه بابل
 
استقلال خوزستان
 • وحید شیخ‌ویسی
  عقیل کعبی
   ابوالفضل علایی
  دانیال ماهینی(25- فرید بهزادی‌کریمی)
  محمدامین آرام‌طبع(38- علیرضا دغاغله)
  میثم دورقی
  عادل کلاه‌کج
  سعید زارع
  حکیم نصاری
  اسماعیل شریفات(50- سید علیرضا زندوی)
  جونیور مارینی

سرمربی: عبدالله ویسی
 
خونه به خونه بابل
 • ناصر سالاری
  محمدامین حاج‌محمدی
  سید محمد قریشی
  مهدی حنفی
  حمیدرضا دیوسالار
  مهران امیری
  وفا هخامنش
  سجاد آشوری(58- حمید کاظمی)
  محمد قاسمی‌نژاد(85- رضا معقولی)
  مهدی خیری(110- سید محمد کریمی)
  روح‌الله باقری
سرمربی: دراگان اسکوچیچ
 
 
شرح گل‌ها
استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل(دقیقه 16: میثم دورقی): پنالتی اعلام شده به سود آبی‌های خوزستان را دورقی با شوت محکم به سمت چپ دروازه خونه به خونه زد که با وجود تشخیص درست سالاری، توپ تبدیل به گل شد.
 
استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل 1 (دقیقه 62: روح‌الله باقری): پاس بلند تماشایی خیری از میانه زمین را روح‌الله باقری با توپ‌ربایی از علایی از آن خود کرد تا در موقعیتی تک به تک گل تساوی را برای خونه به خونه به ثمر رساند.
 
استقلال خوزستان 1 - خونه خونه بابل 2 (دقیقه 98: روح‌الله باقری): حمید کاظمی با فرار سریع اجازه نداد توپ به بیرون برود و به معقولی پاس داد تا او با روی پا از گوشه محوطه جریمه شوت‌زنی کند تا با دفع ناقص شیخ‌ویسی، روح‌الله باقری با ضربه سر دومین گل خود و خونه به خونه را بزند.
 
استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل 3 (دقیقه 120: روح‌الله باقری): باقری با دریبل عالی و تیزهوشی، دورقی را جای گذاشت و با شیخ‌ویسی تک به تک شد و این بار هم او را مغلوب کرد تا با هت‌تریک خود و زدن سومین گل خونه به خونه، این تیم را راهی فینال جام حذفی کند.