به روز شده در ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۲۲:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ ساعت ۲۱:۱۲
کد مطلب : ۱۴۴۸۸۶

برنامه تلویزیونی باراک و میشل اوباما

گروه بین‌الملل: بر اساس گزارش‌ها، باراک اوباما رئیس‌جمهوری سابق امریکا و همسرش در حال مذاکره با شبکه اینترنتی نتفلیکس هستند تا برنامه‌ای تلویزیونی برای این شبکه تهیه کنند.
برنامه تلویزیونی باراک و میشل اوباما
به گزارش «ایران آنلاین» به نقل از نیویورک تایمز، این مذاکرات هنوز به نتیجه نرسیده است اما پیشرفت نسبتا خوبی داشته و توافق شده که این زوج محبوب در این شوی تلویزیونی حضور داشته باشند. موضوع این برنامه «داستان‌های الهام‌بخش» است و بر مسائلی که برای این دو مهم است متمرکز خواهد شد.
سی‌ان‌ان به نقل از منبعی ناشناس گفته که آنها در تهیه‌کنندگی این برنامه نیز نقش خواهند داشت. این نخستین تجربه تلویزیونی رئیس‌جمهور سابق امریکا در نتفلیکس نیست. او پیش از این در برنامه مجری مشهور دیوید لاترمن در این شبکه حضور داشته است، برنامه‌ای به نام «میهمان بعدی من نیاز به معرفی ندارد» در اولین قسمت خود میزبان باراک اوباما بود.  با این حال این برنامه تلویزیونی می‌تواند مهم‌ترین تجربه رسانه‌ای آنها پس از ترک کاخ سفید باشد.
آنها اخیرا حق انتشار کتاب زندگینامه خود را به ارزش 60 میلیون دلار فروخته اند و به همین دلیل رکورد فروش حق انتشار کتاب را شکسته اند. اوباماها اعلام کرده اند که بخشی از این مبلغ صرف سازمان خیریه اوباما خواهد شد.