به روز شده در ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ساعت ۱۰:۲۴
کد مطلب : ۱۴۵۲۰۸
نزاع لفظي بين حاميان احمدي‌نژاد ادامه دارد

بقايي: هشتمین کلاغ ناخلف هم از راه رسید!

بقايي: هشتمین کلاغ ناخلف هم از راه رسید!
گروه سياسي: حميد بقايي از ياران محمود احمدي‌نژاد در كانال خود نوشت: دیروز احمدزاده کرمانی رئیس معزول سازمان میراث فرهنگی در دولت سابق مطالب دروغی علیه اینجانب در مصاحبه با سایت مشرق متعلق به سازمان اطلاعات سپاه مطرح کرد که در پاسخ به وی 24 ساعت مهلت داده شد تا با انتشار اسناد و مدارک ادعاهایش ثابت نماید فرزند خلف پدرش است. اما متاسفانه با خاتمه مهلت مقرر از انتشار اسناد و مدارک وی خبری نشد و احمد زاده از امروز تا پایان عمر بجای حرافی باید بدنبال اثبات چیزی دیگری باشد!
البته اگر عجله به خرج نمی داد و از هول هلیم در دیگ نمی افتاد با کمی تامل متوجه می شد که این ادعاهای دروغ،  بارها توسط اربابانش در {......} در رسانه های وابسته شان نظیر مشرق ، فارس ، تابناک و ... جار زده شده و او خیلی دیر به سر سفره تزویر و  دروغ بافی رسیده است!

فرزند خلف پدرت نیستی اگر تا ۲۴ ساعت دیگر ...!
در همين حال، روح‌الله احمدزاده،  در واکنش به ضرب الاجل «حمید بقایی» ادعا کرد که بقایی نگران علنی شدن کیفرخواست پرونده‌اش است.
به گزارش انصاف‌نیوز، آقای احمدزاده در یادداشتی تلگرامی نوشت: حمید بقایی!! اسم پدر مرحوم من را به زبان… نیار و الا برای اولین بار مجبورم می‌کنی ماجرای جلسه‌ی سردار ع.ج. و ر.س. با دکتر احمدی نژاد که تا ساعاتی از شب راجع به شما ادامه پیدا کرد و ماجرای محتوای چند تا سی دی بود و فردای آن‌روز من در خدمت یکی از مقامات ارشد نظام بودم و خودشان این مسأله را برایم بازگو کردند علنی کنم! در ضمن تو که ادعا داری که دادگاه‌ات باید علنی باشد «فرزند خلف پدرت نیستی اگر تا ۲۴ ساعت دیگر متن کیفرخواستت را روی کانالت نگذاری»… راستی توی کیفرخواست اسم چه کسانی ‌آورده شده است که نگران افشای متن کیفرخواست هستی؟ داداش من اگر جوانم! اگر بی‌تجربه‌ام به لحاظ سیاسی! اما دو ویژگی در من محرز است؛ اول ایستادن پای اعتقادم ولو به حذف و عزل من از دولت منجر شد! دوم شجاعت بیان حقیقت! که تا پای جان هستم!
 

حسین
United Arab Emirates
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۲:۱۸
جواب احمد زاده خدایی دندان شکن بود (358850)