به روز شده در ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۷:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب : ۱۴۵۳۱۰

آیفون X با قیمت ۴۸۰۰ دلاری هم از راه رسید

گروه اقتصادی: آیفون X زمانی که سال گذشته به بازار عرضه شد، دستگاهی نبود که هر کسی بتواند به راحتی یک نسخه از آن را تهیه کند و زمانی که تنها در دو رنگ معرفی شد و طلایی یکی از آنها نبود، این موضوع باعث ناامیدی بیشتر خریداران احتمالی آن شد. با این حال شرکت روسی Caviar تلاش کرد تا به نوعی این نقص آیفون 10 را جبران کند.
آیفون X با قیمت ۴۸۰۰ دلاری هم از راه رسید
این شرکت نه یک نسخه، بلکه دو نسخه طلایی از آیفون 10 را معرفی کرده است و این گوشی ها تنها آیفون 10 معمولی با رنگ طلایی نیستند. آیفون 10 شخصی سازی شده شرکت Caviar با طلای 24 عیار پوشیده شده است. چرا؟ چون اگر واقعاً قصد خرید آیفون 10 را دارید، حق شماست که بهترین نسخه آن را داشته باشید.
آیفون X با قیمت ۴۸۰۰ دلاری هم از راه رسید
آیفون X با قیمت ۴۸۰۰ دلاری هم از راه رسید
دو مدل جدید آیفون گلد کلاسیک و گلد مایع کلاسیک نام دارد. گوشی اول 4510 دلار قیمت خواهد داشت در حالیکه نسخه دوم تنها کمی گرانتر است و 4805 دلار قیمت دارد. اگر پول برای شما اهمیت ندارد و خرید آیفون 10 در رنگ های خاکستری و نقره ای شما را در میان بقیه خاص نشان نمیدهد، دو مدل طلایی جدید آن گزینه های خوبی برای شما خواهند بود. هر دو گوشی طلایی آیفون 10 که توسط Caviar ساخته شده اند، برای اولین بار در تاریخ لوگوی سیب معروف اپل را در خود جای داده اند و جالب است که در نسخه Liquid Gold به خوبی حس فلز مایع در بدنه پشتی گوشی تجربه خواهد شد.