به روز شده در ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب : ۱۴۵۴۰۷
حرف های جدید مطهری درباره «رفع حصر»

سال 96 هم تمام شد اما حصر تمام نشد!

گروه سياسي: نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که وعده رفع حصر تا پیش از پایان سال از جانب مقام‌های ارشد امنیتی و اطلاعاتی مطرح شده، تاکید کرد که چندان امیدی نسبت به رفع حصر در این مقطع زمانی ندارد و عدم تحقق این مهم به‌معنای خلف وعده خواهد بود.
سال 96 هم تمام شد اما حصر تمام نشد!
علي مطهري با اشاره به آخرین وضعیت حصر میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد اعلام کرد: به هر حال به ما قول داده بودند که تا پیش از پایان سال و فرارسیدن تعطیلات نوروز مشکل حصر مرتفع شود و طبیعتاً اگر عمل نکنند، درواقع خلف وعده کرده‌اند. وی در واکنش به این پرسش که این وعده از جانب کدام نهاد مطرح شده بود، گفت: این وعده از سوی برخی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی مطرح شد که نمی‌خواهیم نامی از فرد یا نهادی بیاوریم.
 
وعده رفع حصر از جانب مقام‌های بالاتر از اژه‌ای مطرح شد
نماینده مردم تهران در مجلس دهم همچنین در واکنش به پرسشی دیگر مبنی بر تکذیب اظهارات بعضی نمایندگان مجلس درخصوص وعده مسئولان برای رفع حصر تا پیش از تعطیلات نوروز یادآور شد: مسئله این است که این وعده از جانب مقام‌های ارشد امنیتی مطرح شده است. نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر این‌که باتوجه به باقی ماندن چند روز تا پایان سال، آیا همچنان به تحقق این وعده و رفع حصر در روزهای آینده امیدوار هستید، خاطرنشان کرد: واقعیت آن است که آن‌چنان امیدوار نیستم ولی مسئولان چنین قولی داده‌اند و اگر این مهم صورت نگیرد، خلف وعده کرده‌اند.
درصورت عدم تحقق وعده رفع حصر موضوع را در سال جدید پیگیری می‌کنیم
مطهری در پایان در پاسخ به این سوال که درصورت عدم تحقق این وعده، چه واکنشی خواهد داشت، اعلام کرد: در این مورد باید ببینیم بعد از تعطیلات می‌توانیم چه کاری انجام دهیم. قاعدتاً همچنان پیگیری‌های خود را انجام خواهیم داد.

من
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۱:۵۸
جمع کنید بابا نفستون از جای گرم در میاد حصر چی چیه برا نون شب ملت موندن نه شغلی نه امکانات رفاهی نه هیچی اون وقت به جای فکر کردن به رفع این مشکلات می گه حصر حصر به خدا ازتون نمیگذریم خوب دوکونی باز کردین (358899)
حیف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۰:۰۶
حیف و صد حیف . . . (358911)
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۰:۲۸
اینجا کی حاکم است؟ (358913)