به روز شده در ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب : ۱۴۵۶۶۱

آيا روحانی از علاقمندان به ادامه‌ حصر است؟

گروه سياسي: «هنگامه شهیدی» عضو حزب اعتماد ملی در توییتی از رییس‌جمهور، خواست که مصوبه‌ی حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی «دبیرکل اعتماد ملی » منتشر شود. به گزارش انصاف نیوز، خانم شهیدی در توییتر نوشت:
‏بر اساس اسناد دبیرخانه‌ی شورایعالی امنیت ملی در سال ١٣٨٩ که آقایان کروبی و‌ موسوی در حصر محبوس شدند، حسن روحانی به عنوان عضو اصلی و ثابت این شورا یکی از امضاکنندگان و موافقان پروژه‌ی حصر این عزیزان بوده است؛ ‏جریان اصلاح طلب علی رغم آگاهی از امضای حسن روحانی در تایید اجرای حصـر، برای مشاركت در قدرت، این واقعیت را از مردم پنهان كرد؛ شعار انتخاباتی رفع حصـر در سال ١٣٩٢ از سوی روحانی صرفا برای رای آوری بود و كاسبان حصـر همچنان به فریب مردم ادامه می‌دهند؛ ‏به نظر می‌رسد حسن روحانی خود از علاقمندان به ادامه‌ی حصر است و بازی رفع حصـر تا پایان ریاست جمهوری او ادامه خواهد یافت!
به عنوان مطالبه از آقای روحانی انتشار مصوبه‌ی حصر را درخواست کنید؛ البته آقای روحانی منکر وجود هر گونه مصوبه در مورد حصـر در شورای عالی امنیت ملی است که در صورت عدم صحت حاضر به پذیرش هر گونه مجازاتی هستیم. پیشنهادم: راه اندازی کمپین انتشار مصوبه‌ی حصـر در سال ۸۹ از روحانی.

فردوس توسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ ۱۴:۴۶
باعث تاسف و تاثر و ناامیدی است نفرین بر دروغگویان کاسبان حصر و تحریم و اختلاس و رانت و فساد و تبعیض و فقر زر زور تزویر و... (358957)