به روز شده در ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ ساعت ۱۹:۱۱
کد مطلب : ۱۴۶۵۷۹

بازتاب سانسور لوگوی باشگاه رم در جهان!

گروه ورزشی: از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا میزبان آس رم بود و موفق شد با نتیجه 4-1 این تیم را شکست دهد اما پخش تلويزيوني این بازی در ایران حواشی و يك افتضاح و آبروريزي ديگر را به نام كشورمان ايجاد کرد.
بازتاب سانسور لوگوی باشگاه رم در جهان!
این بازی در ایران و شبکه سه حواشی زیادی به پا کرد. بینندگان تلویزیونی زمان پخش این بازی و زمانی که کارشناس برنامه در حال صحبت بود، متوجه سانسور قسمتی از لوگوی باشگاه آس رم شدند. لوگوی تیم ایتالیایی متشکل از یک گرگ و دو کودک است که آن دو کودک در حال شیرخوردن از آن گرگ ماده هستند. اما فلسفه لوگو باشگاه رم چیست؟ آن دو کودک در لوگوی باشگاه رم رمولوس و رموس دو برادر دوقلویی هستند که ماده گرگی به آنها شیر می‌دهد و آنها را از مرگ نجات می‌دهد. این دو بزرگ می شوند و با تشکیل قدرت آمولیوس بر فراز تپه ی پالاتین، شهر رم را برپا می کند و نخستین پادشاه رم می‌شوند. سانسور بخشی از این لوگو توسط صدا و سیما بازتاب جهانی داشته و توئیتر سایت بی‌بی‌سی اسپورت و ورزنامه کوریلا دلا اسپورت هم به این موضوع پرداختند.

مرجع : خبرآنلاین

۱۳۹۷/۰۱/۱۶ ۲۱:۰۱
باعث تاسف است و.... (359082)
۱۳۹۷/۰۱/۱۶ ۲۲:۰۰
متاسفانه مشکل بزرگ کشور ما آموزش صحیح همین مسائلی است که حتی در صدا و سیما هم بلد نیستند چطور با این مسائل برخورد کنند. این مسائل باید در دوران مدرسه به نوجوانان ما آموزش داده بشه تا خیلی از مسائل و مشکلاتی که امروزه در جامعه داریم حل بشه. (359084)