به روز شده در ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۱۴۶۶۲۷

چهره‌هایی که علیرغم خیانت کنار هم ماندند

گروه فرهنگی: خیانت در میان ستارگان هالیوودی اتفاق غیرمعمولی نیست و معمولاً شرکای زندگی بعد از مسجل شدن خیانت طرف مقابل و یا حتی بروز شایعاتی قابل اعتنا در این مورد از همدیگر جدا می شوند اما همواره این اتفاق رخ نمی‌دهد زیرا برخی اوقات علیرغم خیانت یکی از طرفین، طرف مقابل به جای دور کردن شریک زندگی‌اش از خود و جدایی تصمیم می‌گیرد که بماند و اوضاع را سروسامان دهد حتی اگر همسرش بارها به خیانت متهم شده باشد.
چهره‌هایی که علیرغم خیانت کنار هم ماندند
در ادامه این مطلب شما را با زوج های هالیوودی آشنا خواهیم کرد که علیرغم خیانت یکی از طرفین، دیگری ترجیح داد زندگی خود را با همسرش ادامه دهد و در کنار او بماند.
 
1- هیلاری و بیل کلینتون
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

تمامی دنیا شوکه شد وقتی که خبر رسید رییس جمهور ایالات متحده با یکی از دستیاران بسیار جوان خود در کاخ سفید رابطه نامشروع داشته است. بیل کلینتون که در آن زمان 49 سال سن داشت در یک نطق تلویزیونی اعلام کرد که با مونیکا لوینسکی که آن زمان 22 سال داشت رابطه جنسی نداشته است. بعدها مشخص شد که این ادعای کلینتون واقعیت نداشته است و بعدها اتهاماتی مانند شهادت دروغ و کارشکنی به او داده شد اما مونیکا لوینسکی تنها زنی نبود که ادعا می کرد با رییس جمهور وقت ایالات متحده رابطه نامشروع داشته است. قبل از اینکه رسوایی کلینتون-لوینسکی رسانه ای شود، بیل کلینتون درگیر شکایت پائولا جونز، کارمند سابق فرمانداری آرکانزاس بود که ادعا می کرد کلینتون در زمان فعالیت در مقام فرمانداری این ایالات قصد داشته به او تجاوز کند. بعد هم داستان جنیفر فلاورز پیش آمد، زنی که ادعا می کرد به مدت 12 سال با بیل کلینتون رابطه داشته است. در نهایت کلینتون از تمامی اتهامات تبرئه شد و همسرش، هیلاری کلینتون، در تمام این مدت کنار او ایستاد. در طی یک مصاحبه در سال 1992 با برنامه شصت دقیقه شبکه سی بی اس، هیلاری چنین گفت: "من اینجا نشسته ام زیرا او را دوست دارم و به او احترام می گذارم و تمامی سختی هایی که وی در این سال ها کشیده و اتفاقاتی که در این مدت برای ما افتاده است را ارج می نهم".

2- ووید هارلسون و لار لویی
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

در طی یک مصاحبه صادقانه و مبسوط به هالیوود ریپورتر، وودی هارلسون، هنرپیشه سرشناس آمریکایی، در مورد روابط غیراخلاقی پر سروصدای خود در سال 2002 سخن گفت. به گفته هارلسون داستان از این قرار بود که در یک کافه در لندن چند زن به وی نزدیک شده و پیشنهاد می کنند که هارلسون به مهمانی آن ها بیاید. اما هارلسون نمی دانست که این زنان با نقشه قبلی آمده و یکی از آن ها عکاس پاپاراتزی یک سرویس خبری است. بدین ترتیب این زن از مهمانی آن ها عکس هایی تهیه کرده و بعدها در رسانه ها منتشر کرد که رسوایی هارلسون را در پی داشت.وقتی که همسرش، لار لویی از این ماجرا مطلع شد، آنطور که انتظار می رفت واکنش نشان نداد. به گفته هارلسون، همسرش به جای این که او را مواخذه کند به وی گفته بود که می داند انتشار چنین عکس هایی در چنین حالتی چقدر برای وی سخت بوده است. هارلسون گفته که می داند همسرش از این موضوع ناراحت شده اما او به شیوه ای درست از همسرش معذرتخواهی کرده و آن ها هنوز رابطه خوبی با هم دارند.

3- جیمی برگمن و دیوید بوریناز
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند
دیوید بوریناز بازیگری است که بیشتر او را به خاطر بازی در سریال «بافی قاتل خون آشام» (Buffy the Vampire Slayer) در نقش فرشته می شناسند اما سال ها بعد طرفدارانش او را در مقام یک نادم خائن به همسر شناختند. بوریناز از سال 2001 با جیمی برگمن ازدواج کرده بود اما در سال 2010 مجبور شد که در مورد روابط غیراخلاقی اش عذرخواهی کند. وی در مصاحبه ای با یک نشریه چنین گفت:" من به همسرم وفادار نبوده ام. ازدواج ما به خاطر خیانت های من لکه دار شده است.من مسئولیت پذیر نبوده ام". گفته می شود که وی بعد از یک ماجرای اخاذی تصمیم گرفت واقعیت ماجرا را به رسانه ها بگوید زیرا یکی از زنانی که با وی رابطه داشت از بوریناز درخواست مبلغی هنگفت به عنوان حق السکوت کرده بود و تهدید کرده بود که در صورت پرداخت نشدن این مبلغ، موضوع را رسانه ای خواهند کرد. وی در این مصاحبه چنین گفت:" این زن از من یک درخواست شش رقمی داشت و می گفت که اگر این مبلغ را به او پرداخت نکنم نزد رسانه ها خواهد رفت. من حس کرده ام که دارو تهدید می شوم... خشم وجود دارد، رنجش نیز هست. تنفر هم هست اما عشق هم وجود دارد.برای من کنار گذاشتن عشق چیزی نیست که به نظرم درست باشد". اما در کمال ناباوری این زن تنها کسی نبود که بوریناز با وی رابطه داشت و او خود اعتراف کرد زمانی که همسرش باردار بوده نیز به او خیانت کرده است. زنی که این بار بوریناز با وی رابطه داشت راشل اوشیتل بود که بعدها به خاطر رابطه اش با تایگر وودز مشهور شد. البته رندگی بوریناز به سرنوشت وودز و همسرش دچار نشد و برگمن و بوریناز همچنان رابطه خوبی با هم دارند.

4- دیوید لترمن و رجینا لاسکو
 
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

در سال 2009، دیوید لترمن تنها هفت ماه پس از ازدواج با رجینا لاسکو که یک مدیر تولید سرشناس بود، اعتراف کرد که با برخی از اعضای تیم تولید برنامه خود رابطه داشته است. وی در برابر تماشاگران برنامه خود عذرخواهی کرده و اعلام کرد که همسرش از این بابت بسیار رنجیده خاطر شده و صدمه روحی دیده است. یکی از زنانی که لترمن با وی رابطه داشت دستیار سابقش استفانی بیرکیت بود که بعضی اوقات حضور کوتاهی در برنامه های وی داشت.این زن قبلاً با یکی از تولید کنندگان شبکه سی بی اس به نام رابرت جو هالدرمن نیز رابطه داشت و وقتی که هالدرمن از رابطه او با لترمن خبردار شد تصمیم گرفت که از لترمن مبلغ 2 میلیون دلار حق السکوت بگیرد. اما اعتراف زنده لترمن ورق را برگردانده و این هالدرمن بود که بهای سنگینی پرداخت.در سال 2011 وی در دادگاه حاضر شده و به شش ماه زندان، چهار سال و نیم ممانعت از فعالیت کاری مرتبط با لترمن و 1000 ساعت خدمات اجتماعی محکوم گردید. اگر چه اعتبار لترمن کمی خدشه دار شد و ردپای بیرکیت در برنامه های او به طور کلی محو شد اما در نهایت لترمن موفق شد که زندگی شخصی اش را نجات دهد و همسرش را راضی با ماندن کند.

5- دیوید و ویکتوریا بکهام
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند
دیوید و ویکتوریا بکهام در سال 2017 اعلام کردند که 18اُمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته اند. اما رابطه این دو همیشه عاشقانه و بی دردسر نبوده است؛ به خصوص در سال 2004 که شایعاتی در مورد خیانت دیوید به گوش رسید. به گزارش روزنامه دیلی میل، ربکا لوس، دستیار شخصی سابق دیوید بکهام، ادعا کرد زمانی که بکهام در تیم رئال مادرید عضویت داشته با وی وارد رابطه شده است. اما دیوید در مصاحبه ای با روزنامه تلگراف این ادعاها را رد کرده و چنین گفت:" من از این که ازدواج کرده ام بسیار خوشحالم، همسری فوق العاده و دو بچه بسیار منحصر به فرد دارم.یک نفر از بیرون هیچ تاثیری در تغییر این شرایط نخواهد داشت". ویکتوریا نیز در مصاحبه با نشریه گرازیا این سخنان را تایید کرد و گفت:" من هیچگاه به شایعات در مورد تمامی جنبه های زندگی ام توجه نکرده و به آن ها پاسخ نداده ام. من و دیوید هیچ چیزی برای ثابت کردن به هم نداریم. در ژانویه 2017، دیوید در مصاحبه ای با یک برنامه رادیویی درباره زندگی شخصی اش چنین گفت:" البته که در طول سال ها انسان دچار اشتباهاتی می شود.هر زمان که شرایط برایمان سخت شده است با هم صحبت کرده ایم". بسیاری از رسانه های این صحبت ها را نوعی اعتراف غیرمستقیم به خیانت دانسته اند اما چه این شایعات درست و چه غلط باشد این دو هیچگاه از هم
دور نشده و رابطه نزدیکشان را حفظ کرده اند.

6- آزی و شارون آزبورن
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند
آزی و شارون آزبورن رابطه بسیار جالب و متفاوتی دارند. این دو حتی قبل از این که در سال 1982 با هم ازدواج کنند نیز بارها به خیانت به یکدیگر اعتراف کرده اند اما هر بار یکدیگر را بخشیده و به رابطه خود ادامه داده اند. در طی یک مصاحبه با برنامه رادیویی هاوارد استرن، شارون تایید کرد که در سال 1980 با رندی رودز، گیتاریست گروه بلک ساباث رابطه داشته است. همچنین وی در مصاحبه ای با یو اس ویکلی در سال 2017 اعلام کرد که همسرش در طی این سال ها با آرایشگر شخصی اش، ماساژوری در لس آنجلس، آشپز خانوادگی، یک نوجوان روسی و یک زن ناشناس دیگر رابطه نامشروع داشته است.وی اعلام کرد که این معتاد جنسی را از خانه بیرون انداخته است اما برای مدت طولانی از هم دور نمانده اند. در سال 2017 و در روز مادر، این دو بار دیگر به هم سوگند وفاداری خورده و 35اُمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند. آزی در مصاحبه ای گفته است:" من صادقانه می توانم بگویم که هیچگاه کسی غیر از همسرم را دوست نداشته ام" و شارون نیز گفته است:" بازسازی اعتماد کار سختی بود اما نمی توانم زندگی ام بدون آزی را تصور کنم".

7- آشر و گریس میگل
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند
زندگی حرفه ای آشر ریموند، خواننده مشهور، زمانی دچار تزلزل شد که بسیاری او را به داشتن بیماری های مقاربتی متهم کردند. حتی یک بار یکی از زنانی که او را متهم کرده بود از او شکایت کرده و درخواست دریافت 20 میلیون دلار خسارت از این خواننده را داشت که در نهایت این اتهامات رد شد. علی رغم تمامی این دسته گل هایی که آشر به آب داده بود بسیاری بر این باور بودند که همسرش، گریس میگل، او را ترک خواهد کرد به خصوص بعد از این که یکی از این زنان ادعا کرد که در سال 2017 نیز با او رابطه داشته است. علی رغم تمام فشارهایی که بر روی او قرار داشت، اما رسانه ها ادعا کردند که این دو اکنون رابطه محکمی داشته و میگل گفته که هیچگاه به شایعات خیانت همسرش توجهی نداشته است.

8- لری و شان کینگ
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند
لری و شان کینگ از سال 1997 با هم ازدواج کردند و با در نظر گرفتن این واقعیت که شان هفتمین همسر لری کینگ است برخی ممکن است فکر کنند که وی در زندگی زناشویی بک حرفه ای به تمام معناست. اما رابطه این دو همواره با جنجال ها و رسوایی هایی خیانت آمیز همراه بوده است به طوری که سخت است همه این جنجال ها را به طور کامل پوشش داد. به ادعای برخی رسانه ها، این مجری مشهور در سال 2010، بعد از این که ادعا شد وی با خواهر همسرش رابطه داشته است، درخواست طلاق داد. اما همان سال وی درخواست طلاق را رد کرده و چنین گفت:" اتفاقات جدید زیادی برای ما رخ می دهد...و ما به عنوان یک خانواده در کنار فرزندانمان زندگی شادی داریم".در سال 2016، زندگی این دو بار دیگر دچار تلاطم شد. بر اساس گزارش برخی منابع، لری از رابطه یک ساله همسر خود با یک مرد ناشناس درمانده شده است. این دو برای مدت کوتاهی از هم جدا شدند اما در زمانی که این مطلب نوشته می شد آن ها در کنار هم زندگی می کردند.

9- بیانسه و جی زی
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند

در سال 2014 خبر رسید که رابطه ای بین سولانژ ناولز، خواهر بیانسه، و شان «جی زی» کارتر هنگامی که این دو سوار آسانسور بوده اند شکل گرفته است. دو ماه بعد آهنگی از بیانسه با عنوان «رنجش» (Resentment) منتشر شد که بر شایعه ها در مورد خیانت جی زی دامن زد.  این آهنگ که قبلاً در سال 2006 منتشر شده بود تماماً در مورد این بود که توسط شخصی که دوست داشته اید به شما دروغ گفته شده و مورد خیانت قرار گرفته اید و حتی برخی از شعرهای آهنگ تغییر داده شد به نحوی که بسیاری از شنوندگان به این نتیجه رسیدند که مخاطب اصلی این آهنگ همسر بیانسه است.برای مثال در آهنگ اصلی گفته شده بود که او و معشوقش 6 سال در کنار هم بوده اند اما در بازخوانی سال 2014، بیانسه این عدد را به 12 سال تغییر داد که دقیقاً همان مدت همراهی او و جی زی در زندگی مشترکشان بود. وقتی که بیانسه در سال 2016 آلبوم «لیموناد» (Lemonade) منشر کرد، طرفدارانش پیام او را بسیار بلندتر و واضح تر شنیدند و در تمام این آلبوم به رابطه ای که به خاطر یک زن گیسو کمند آسیب دیده اشاره می شد. سرانجام جی زی در سال 2017 در مصاحبه ای با نیویورک تایمز به حرف آمد و گفت که وی از کودکی در رابطه با زنان مشکل داشته و همین موضوع به خیانت منتهی شده است.

10- انیکو پَریش و کوین هارت
 ستاره هایی که علی رغم خیانت کنار هم ماندند
کوین هارت، کمدین سرشناس هالیوودی اعتراف کرد که در طول دوران زندگی اش با همسر سابقش، توری هارت به او خیانت کرده است. حتی در طول برنامه های استندآپ گمدی خود نیز در این مورد شوخی می کرد اما وقتی که در آگوست 2016 با انیکو پریش ازدواج کرد بنظر می رسید که مرد متفاوتی شده است. سال بعد این زوج به ظاهر خوشحال انتظار تولد اولین فرزندشان را می کشیدند. اما به جای یک انتظار دوست داشتنی برای تولد اولین ثمره ازدواج، پریش با رسوایی اخلاقی و خیانت همسر خود مواجه شد. هارت در یک ویدیو زنده از همسرش و دو فرزندش از ازدواج اول خود عذرخواهی کرد.در واقع ویدیویی از رابطه او با یک گارسن به نام مونیتا ساباگ در فضای مجازی منتشر شده بود که همین موضوع باعث گردید هارت مجبور به عذرخواهی شود. پریش هیچگاه در این مورد اظهارنظر رسمی نکرد اما حتی زمانی که برخی تلاش کردند میلیون ها دلار از کوین هارت حق السکوت بگیرند نیز در کنار همسرش ماند. در نهایت در نوامبر 2017 اولین فرزند این دو، پسری به نام کنزو کش، بدنیا آمد.