به روز شده در ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۸:۳۵
 
۴
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵ ساعت ۱۵:۴۶
کد مطلب : ۱۴۶۷۰
دستور وزير جديد براي ممانعت از فروش پژوهشگاه نیرو

استخدام دقيقه‌نودي۴‌هزارنيرو در وزارت‌نيرو!

گروه اقتصادي: مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو با بیان اینکه واگذار شدن پژوهشگاه نیرو فعلاً مسکوت مانده است، گفت: وزیر پیشنهادی نیرو بر حفظ پژوهشگاه در وزارت نیرو تأکید دارد.
 به گزارش فارس، محمد محمدزاده در پاسخ به این سوال که جریان واگذاری پژوهشگاه نیرو که قرار بود به جای بدهی‌های وزارت نیرو به مپنا واگذار شود، به کجا رسید، افزود: واگذاری پژوهشگاه نیرو فعلاً مسکوت مانده است و در دو روز گذشته، معاون تحقیقات وزارت نیرو از پژوهشگاه نیرو بازدید به عمل آورده و گزارشی آماده کرده است. وی ادامه داد: بحث قبلی واگذاری پژوهشگاه نیرو مدتی دنبال شد و با توجه به وضعیت دولت یازدهم که به تازگی بر سر کار آمده است، احتمالاً سیاست‌ها تغییر کند.

محمدزاده خاطرنشان کرد: البته نگاه وزیرجديد نیرو احتمالاً این باشد که پژوهشگاه نیرو حفظ شود، بنابر این اینکه پژوهشگاه نیرو حفظ و یا واگذار شود. وی افزود: بحث‌های زیادی در مورد واگذاری پژوهشگاه نیرو صورت گرفت و یک بار قرار بر این شد که به جای بدهی به مپنا و یک بار هم قرار شد به وزارت علوم واگذار کنند، منتهی هنوز سندی را به طور مکتوب در این خصوص ندیده‌ام. گفتني اينكة، شورای عالی اداری مصوب کرده که وزارت نیرو برای پرداخت بدهی های خود ساختمان پژوهشگاه نیرو را به فروش برساند!

محمدزاده همچنين در خصوص استخدام وزارت نیرو گفت: برای حدود 4 هزار نفر مجوز استخدام از دولت گرفتیم منتهی نه در قالب طرح مهرآفرین، بلکه مجوز آن قبل از این طرح گرفته شده و آزمون استخدامی برگزار شده و همه افراد به نحوی برای گزینش معرفی شده‌اند. وی افزود: آمار این 4 هزار نفر یک مقدار ریزش در مشاغل نگهبانی داشته است، اما به هر حال حدود 2 هزار نفر در قالب تخصصی و مابقی در مشاغل نگهبانی در قالب آزمون به گزینش معرفی شده‌اند. محمدزاده گفت: 60 درصد مراحل گزینش انجام شده است و بیش از 3 هزار نفر از اول مهرماه در حوزه فنی و تخصصی و نگهبانی مشغول به کار خواهند شد.

۱۳۹۲/۰۵/۲۵ ۱۶:۳۱
استخدامی که پشتوانه مالی نداره به چه درد میخوره؟؟؟؟؟ (111618)
محمد
۱۳۹۲/۰۵/۲۵ ۱۷:۰۵
مثل اینکه واقعا روحانی اومده خرابی ها رو ماله بکشه اون از واگذاری ها ! این هم از استخدامی ها (111632)
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۵/۲۶ ۰۰:۵۸
مگه پنتاگون که این همه نگهبان می خواد؟ ،قبلی ها رو چی کار کردن؟ (111917)
یک داوطلب
United Kingdom
۱۳۹۲/۰۵/۲۶ ۰۱:۱۰
آقا این چه تیتریه زدید؟ استخدام وزارت نیرو ، آزمونش اسفند پارسال برگزار شده و الان در مراحل گزینش هستش، در راستای استخدام هر سالۀ وزارت نیرو بوده و هست، یعنی چی دقیقه نود؟ سال 90 هم استخدام بوده، 89 هم بوده، 91 هم برگزار شده، همه رو به یه چوب نرونید، انصاف داشته باشید. (111923)
كفه مياق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۵/۲۶ ۰۷:۵۰
من خودم يكي از كارشناس هاي وزارت نيرو هستم.....اين استخدام ها كاملا قاوني بوده و در عوض بازنشست شدن تعداد زيادي از نيرو هاي قديمي بوده....همين الانش كمبود نيرو بيداد ميكنه در شهرستان ها...شمام كه تا چيزي ميشنويد كه كوبيدن دولت نهم و دهم ازش برداشت بشه سريع دست و جيغ و هورااا مي كشيد!
انصافم چيز خوبيه والا (111995)
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_12_BLOCK}