به روز شده در ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : ۱۴۷۲۰۵

گرفتن فیلم از زنان آبادانی از سوی دو عراقی

گروه جامعه: دو مرد عراقی با گرفتن فیلم از زنان و دختران آبادانی به صورت مخفیانه قصد بد نام کردن آنها را داشتند.
ساعت 10 شامگاه 17 فروردین ماه امسال تیمی از نیروهای عملیات تاکتیکی گردان امنیت آبادان در حال گشت زنی در پارک شهید منتظری بودند که با صحنه بحث و جدل چند دختر جوان با دو مرد عراقی شدند. ماموران برای بررسی موضوع به سراغ دو مرد عراقی و دختران آبادانی رفتند و مشخص شد که مردان عراقی به صورت پنهانی اقدام به فیلمبرداری از دختران و زنان آبادانی کرده اند. ماموران در این مرحله به بررسی گوشی 2 مرد عراقی پرداختند و چند فیلم از دختر ایرانی در وضعیت نامناسب که از زوایای مختلف گرفته شده بود به دست آمد که در آن مردان عراقی حرفهای کثیفی نسبت به دختران و زنان ایرانی می دادند. بنا به این گزارش، فیلم های ضبط شده از گوشی 2 مرد عراقی پاک شد و آنها نیز به کشورشان بازگردانده شدند. 

گفتني اينكه، دو سال پيش هم تصاوير ناراحت كننده‌اي از چند مرد جوان عراقي با يك دختر ايراني كه گفته مي‌شد در يكي از هتل‌هاي يكي از شهرهاي زيارتي گرفته شده بود در فضاي مجازي منتشر شد.
اخيرا سفر اتباع عراقي به شهرهاي ايران به شدت افزايش يافته و بسياري از مردان عراقي به هنگام سفر به شهرهاي كشورمان، اقدام به ازدواج موقت (صيغه)! با زنان ايراني مي‌كنند كه اين امر تنش‌هايي اجتماعي را در برخي شهرها بوجود آورده است.