به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ساعت ۲۰:۵۷
کد مطلب : ۱۴۷۹۱۹

هدفونی که خُر و پُف شبانه را متوقف می‌کند

گروه علم و فناوری: یک هدفون جدید مخصوص خواب ساخته شده است که قادر است خُر و پُف هنگام خواب را متوقف و حتی از آن جلوگیری کند.
هدفونی که خُر و پُف شبانه را متوقف می‌کند
هدفون‌های جدیدی موسوم به "Sleepbuds" طوری طراحی شده‌اند که صدای خُر و پُف فرد را هنگام خواب متوقف کنند.قبلا در مورد "ایربادها"(earbuds) که برای جلوگیری از رسیدن صدای خُر و پُف دیگران به گوش فرد طراحی شده بودند، صحبت کردیم. اما اکنون یک هدفون متفاوت تولید شده که برای متوقف کردن صدای خُرناس کاربر طراحی شده است.این هدفون بی‌سیم در طول شب در گوش کاربر باقی می‌ماند تا کاربر به خواب برود.بسته این محصول شامل مجموعه‌ای از سه لاستیک متفاوت مخصوص روی هدفون است که به جاگیری مناسب در گوش افراد کمک می‌کند.هنگامی که "Sleepbud" صدای خر و پف را تشخیص می‌دهد، با فرستادن هشدار به صورت صدای زیر و ارتعاشات میکرو واکنش نشان می‌دهد.

ظاهرا این هشدارها به اندازه کافی برای تحریک فرد به منظور تغییر موقعیت سر و گردن کافی است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که این هشدارها، اعصاب را در مغز فعال کرده و باعث می‌شود عضلات گلو سفت شوند.در نتیجه هر دو این موارد اتفاق می‌افتد و خر و پف متوقف می‌شود.هنگام صبح، کاربر می‌تواند با یک برنامه رایگان که هم در اندروید در دسترس است و هم در iOS، در گوشی هوشمند خود ببیند که شب چگونه خوابیده و چه اندازه خر و پف کرده است.این برنامه همچنین برای تنظیم شدت هشدار استفاده می‌شود.با یک بار شارژ کامل باتری، هدفون به مدت 18 ساعت قابل استفاده است.پیش‌سفارش این محصول 49 دلار و قیمت خرده‌فروشی آن 99 دلار خواهد بود.
مرجع : تیک
برچسب ها: هدفون خواب