به روز شده در ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب : ۱۴۸۴۹۲

پرتماشاگرترین هفته فوتبال ایران در راه است

گروه ورزشی: این هفته فوتبال ایران پرتماشاگرترین هفته خود را تجربه خواهد کرد و به نظر می رسد حداقل در 5 بازی، ورزشگاه ها حداکثر ظرفیت خود را تجربه کنند.
پرتماشاگرترین هفته فوتبال ایران در راه است
لیگ برتر و لیگ یک در حساس ترین مقاطع خود هستند و به زودی تکلیف تیم های صعود کننده به لیگ و آسیا مشخص خواهد شد و در این بین، تیم های پرطرفدار نقش پررنگی خواهند داشت.پرسپولیسی ها این هفته سرانجام جشن قهرمانی را برگزار خواهند کرد؛ آن ها از ساعت 18 روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف سپیدرود می روند و بعید است کمتر از 80 هزار نفر برای تماشای جشن قهرمانی شان به استادیوم بروند. این دیدار در حضور علی کریمی، سرمربی فعلی سپیدرود و اسطوره باشگاه پرسپولیس به انجام خواهد رسید و همین موضوع، شور و شوق هواداران پرسپولیس را افزایش داده است.
 
چند صد کیلومتر آن طرف تر و بازهم در چارچوب مسابقات لیگ برتر، سپاهان و استقلال یکی از جذاب ترین مسابقات را برگزار خواهند کرد.استقلالی ها امیدوارند همچون لیگ شانزدهم مقابل سپاهان پیروز شده و نایب قهرمانی را به دست آورند و طلایی پوشان نیز امیدوار به پیروزی برابر استقلال و کمک به تیم همشهری برای قرارگیری در رده دوم هستند. این دیدار در ورزشگاه نقش جهان است و انتظار می رود اصفهانی ها حضوری پررنگ در ورزشگاه داشته باشند.اما هیجان در لیگ یک، اگر بیشتر از لیگ برتر نباشد کمتر هم نیست. نفت مسجد سلیمان در خانه با مس رفسنجان دیدار می کند و باتوجه به این که آن ها برای قهرمانی به یک امتیاز احتیاج دارند، احتمالا ظرفیت ورزشگاه مسجد سلیمان پر خواهد شد.
 
فجر سپاسی با صبای قم دیدار می کند؛ شیرازی ها اگرچه شانس بسیار کمی برای صعود به لیگ برتر دارند اما به نظر می رسد هوادارانشان حضوری پرتعداد در ورزشگاه داشته باشند و از تیم قدیمی شیراز حمایت کنند.در شمال کشور، خونه به خونه با برق جدید شیراز جدال دارد. دیداری که می تواند این تیم بابلی را به لیگ برتر برساند و بعید است از چند ساعت مانده به شروع بازی، جای خالی در ورزشگاه باشد. همچنین دیگر تیم مازنی یعنی نساجی، در تهران با راه آهن بازی می کند و احتمالا هواداران پرتعداد و پرشور این تیم، ورزشگاه خانگی راه آهن را پر کنند تا برای اولین بار جشن صعود به لیگ برتر را بگیرند.بازی های لیگ یک روز یکشنبه برگزار می شود اما با این وجود، احتمالا شاهد سکوهایی مملو از تماشاگر در ورزشگاه های مختلف خواهیم بود.
مرجع : ورزش سه
برچسب ها: تماشاگر فوتبال