به روز شده در ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ ساعت ۱۵:۳۹
کد مطلب : ۱۴۸۸۴۵

دلیل غمگین بودن "ملانیا ترامپ" چیست؟

گروه بین الملل: همسر رئیس‌جمهوری فرانسه علت غمگین بودن بانوی اول آمریکا را فاش کرد.
دلیل غمگین بودن "ملانیا ترامپ" چیست؟
به گزارش ایلنا به نقل از اسکای نیوز عربی، «بریژیت ماکرون» همسر «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهوری فرانسه فاش کرد که «ملانیا ترامپ» بانوی اول آمریکا در خانه‌اش با محدودیت‌هایی مواجه است و حتی اجازه خروج ندارد. اتفاقی که شاید یکی از دلایل غمگین بودن ملانیا ترامپ باشد.پس از پایان سفر رسمی ماکرون و همسرش به آمریکا، بانوی اول فرانسه در گفت‌وگو با روزنامه فرانسوی «لوموند» از دیدارش با «ملانیا ترامپ» ۴۸ ساله گفت.برژیت ۶۵ ساله در این باره گفت: «ملانیا شخص شوخی است و هردوی ما حس شوخ‌طبعی داشتیم و بسیار با یکدیگر خندیدیم.»
برژیت همچنین گفت: «ملانیا امکان انجام کاری را ندارد، وی حتی نمی‌تواند پنجره‌های کاخ سفید را باز کند و یا از کاخ خارج شود، وی بسیار بیشتر از من فرد مقیدی است. من هر روز در پاریس در حال رفت و آمد هستم».
همسر ماکرون که ۲۵ سال بزرگتر از همسرش است، در ادامه گفت: «ملانیا بسیار خوش قلب، زیبا، باهوش و صریح است.»برژیت این ادعا که آیا ملانیا آن‌طور که گاهی در رسانه‌ها به نظر می‌رسد، زنی خسته است را رد و تاکید کرد: «ملانیا شخصیت بسیار قوی دارد اما تلاش می‌کند این موضوع را پنهان کند، ملانیا به راحتی و به هر دلیلی می‌خندد و در این زمینه با من شباهتی ندارد.»