به روز شده در ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ ساعت ۰۹:۲۳
کد مطلب : ۱۵۰۴۲۳

چلسی فاتح جام حذفی انگليس شد

گروه ورزشي: چلسی با پیروزی 1-0 مقابل منچستریونایتد، فاتح رقابت های جام حذفی انگلیس شد.
چلسی فاتح جام حذفی انگليس شد
منچستر یونایتد در شبی که موقعیت های فراوانی را از دست داد، با تک گل ادن هازارد ستاره چلسی در نیمه اول مغلوب این تیم شد. اولین فرصت بازی در دقیقه 9 برای چلسی ایجاد شد اما ضربه ادن هازارد از گوشه محوطه با عکس العمل به موقع داوید دخیا همراه بود.
 
چلسی با غلبه بر یونایتد، فاتح جام حذفی شددر ادامه آبی های لندن حملات خود را روی دروازه یونایتد ادامه دادند و در دقیقه 21 با نفوذ دیدنی ادن هازارد صاجب یک ضربه پنالتی مشکوک شدند که خود این ستاره بلژیکی با ضربه آرام و زمینی موفق شد دروازه دخیا را باز کند. در دقیقه 30 روی همکاری اشلی یانگ و پوگبا، ستاره فرانسوی می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. در لحظات پایانی نیمه اول فیل جونز فرصت خوبی را مقابل دروازه از دست داد تا نهایتا نیمه اول با برتری 0-1 چلسی به پایان برسد. یونایتد نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 54 و روی ارسال سانچس و ضربه راشفورد می توانست به گل برسد اما واکنش به موقع کورتوا مانع شد. دقایقی بعد منچستر توسط الکسیس سانچس به گل رسید اما این گل به درستی آفساید اعلام شد.
 
چلسی با غلبه بر یونایتد، فاتح جام حذفی شددر دقیقه 69 چلسی بهترین بخت را برای زدن گل دوم داشت اما ضربه آلونسو در موقعیتی بسیار خوب و در مقابل دروازه توسط دخیا مهار شد تا برتری چلسی 2 برابر نشود.
 چلسی با غلبه بر یونایتد، فاتح جام حذفی شددر دقیقه 73 راشفورد روی پاس عمقی لینگارد با دروازه چلسی تک به تک شد اما ضربه فنی او به زیبایی توسط کورتوا دفع شد. در دقیقه 80 این ماتیچ بود که دروازه چلسی را تهدید کرد اما سنگربان چلسی واکنش نشان داد و مانع باز شدن دروازه چلسی شد. یک دقیقه بعد یونایتد می توانست زننده گل تساوی لقب گیرد اما ضربه سر پوگبا با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.
 
چلسی با غلبه بر یونایتد، فاتح جام حذفی شددر اوقات اضافه ضربه سر ماتیچ از بالای دروازه چلسی به بیرون رفت تا بازی با همان برتری یک گله به سود چلسی خاتمه یابد.
داور بازی: مایکل اولیور
ترکیب چلسی: کورتوا- آسپلیکوئتا- کیهیل- موسس- رودیگر- آلونسو- فابرگاس- باکایوکو- هازارد(ویلیان-90)- ژیرو (موراتا-89) سرمربی: آنتونیو کونته
 
چلسی با غلبه بر یونایتد، فاتح جام حذفی شد
ترکیب منچستریونایتد: دخیا- والنسیا- جونز (ماتا 87)- اسمالینگ- ماتیچ- یانگ- هررا- پوگبا- لینگارد(مارسیال -73)- سانچس- راشفورد (لوکاکو-73) سرمربی: ژوزه مورینیو
کارت زرد: فیل جونز(منچستر یونایتد)
شرح گل:
1-0 (چلسی-ادن هازارد): ضدحمله سریع ادن هازارد با تکل خطای فیل جونز همراه شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد، ادن هازارد خودش پشت توپ ایستاد و موفق شد تا بر خلاف حرکت دخیا دروازه منچستر یونایند را باز کند.