به روز شده در ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۲:۳۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷ ساعت ۲۰:۱۳
کد مطلب : ۱۵۱۶۲

امام‌جمعه‌اهواز:‌وارد‌میدان‌جنگ‌سوریه‌می‌شویم

گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در صورت حمله به سوریه، با جان و دل وارد میدان جنگ می شویم تا دین خود را به اسلام ادا کنیم.
امام‌جمعه‌اهواز:‌وارد‌میدان‌جنگ‌سوریه‌می‌شویم
به گزارش مهر آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در نشست ائمه جمعه استان خوزستان با اشاره به تهدیدات آمریکا مبنی بر حمله به کشور سوریه گفت: هدف دشمنان از اجرای این تهدیدات علاوه براشغال سوریه، حمله به ایران و عراق است که در صورتی که تقدیر الهی بر این باشد ما با جان و دل به میدان خواهیم آمد. وی صورت گرفتن این جنگ را زمینه‌ای برای ظهور عنوان کرد و افزود: در صورت حمله به سوریه همگی به عنوان یک سرباز کوچک پا به میدان خواهیم گذاشت تا اینگونه دین خود را به دین اسلام ادا کنیم.

وی همچنین از اقدامات فرهنگی و معنوی استانداری و همکاری استاندار با حوزه علمیه در راستای اجرا و انجام برنامه های فرهنگی، مذهبی و دینی در این دوره و با همکاری دولت اشاره کرد و افزود: این همکاری بسیار مناسب بود و نقش مهمی در توسعه فرهنگی استان داشت. امام جمعه اهواز از تلاشهای استاندار در سرعت بخشیدن به توسعه دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز با در اختیار قرار دادن زمین در بهترین نقطه اهواز و تامین هزینه‌های ساخت و احداث مصلی اهواز از منابع گوناگون تقدیر کرد و اظهار داشت: مصلای اهواز پس از مصلای تهران بزرگ‌ترین مصلی از جنس بتن است که استانداری خوزستان سهم بسیاری در ساخت این بنا دارد.