به روز شده در ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۳:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ ساعت ۰۸:۵۹
کد مطلب : ۱۵۲۵۱۹

برنامه دیدار‌های روز ششم جام جهانی ۲۰۱۸

گروه ورزشی: روز ششم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با برگزاری ۳ دیدار در گروه های H و A پیگیری می‌شود.
برنامه دیدار‌های روز ششم جام جهانی ۲۰۱۸
نخستین دیدار امروز از ساعت 16:30 بین تیم های کلمبیا و ژاپن در ورزشگاه سارانسک برگزار می شود. سامورایی ها در جام های جهانی 2002 و 2010 موفق به صعود از مرحله مقدماتی شده بودند و این بار نیز قصد دارند برای سومین بار به مرحله بعد صعود کنند.تیم ملی کلمبیا نیز از شگفتی سازان دوره قبلی جام جهانی بود و توانست با عملکرد خوب خود تا مرحله یک چهارم نهایی جام پیش رود.لهستان و سنگال دیگر تیم های این گروه ( گروه H ) هستند و به نوعی توازن بین تیم ها وجود دارد و پیش بینی برای 2 تیم برتر گروه کار دشواری است.

لهستان - سنگال: ساعت 19:30
دیدار دو تیم لهستان و سنگال از گروه H از ساعت 19:30 در ورزشگاه اسپارتاک آغاز می شود.لهستانی ها پس از 36 سال توانستند از مرحله گروهی جام جهانی بالا بیایند و امید نخستشان لواندوفسکی است تا بتواند با گلزنی مقابل حریفان شگفتی ساز این جام شوند.اما سنگالی ها که در سال 2002 با رسیدن به مرحله یک چهارم و حذف فرانسه و اروگوئه و سوئد شگفتی ساز شدند بعد از 16 سال قصد دارند بار دیگر تاریخ ساز شوند.برای مشاهده آخرین اخبار جام جهانی 2018 می توانید از موتور جستجوگر گوگل (google) استفاده کنید.

روسیه - مصر : ساعت 22:30
دیدار تیم های روسیه و مصر در گروه A از ساعت 22:30 آغاز می شود.روس ها در بازی افتتاحیه با 5 گل عربستان را تحقیر کرد و این دیدار بهترین پیروزی جام تا به این لحظه به حساب می آید. در طرف دیگر مصری ها در نخستین دیدار مقابل اروگوئه با یک گل مغلوب شد و اکنون باید شکست گذشته را جبران کند تا امیدی برای صعود از این مرحله داشته باشد.آمار نشان می دهد روسیه تاکنون از هیچ حریف آفریقایی شکست نخورده است، در طرف مقابل مصر نیز تاکنون موفق به شکست هیچ تیم اروپایی نشده است.
مرجع : برترین ها
برچسب ها: جام جهانی 2018