به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ ساعت ۱۴:۵۸
کد مطلب : ۱۵۴۳۶۶

احتمال جدایی «بیرانوند» از پرسپولیس

گروه ورزشی: با وجود قراردادی که دروازه‌بان تیم پرسپولیس با تیمش دارد اما احتمال جدایی او از این تیم بیشتر از هر زمان دیگری شده است.
احتمال جدایی «بیرانوند» از پرسپولیس
علیرضا بیرانوند بعد از عملکرد مناسب در جام جهانی 2018 روسیه حالا با پیشنهادهای خارجی روبرو شده و این موضوع احتمال جدایی این بازیکن را بیش از پیش کرده است. در حالی که بیرانوند برای سپری کردن تعطیلات همراه با خانواده راهی ترکیه شده بود اما حالا صحبت از پیشنهادهای جدی برخی از تیم‌های ترکیه‌ای به این بازیکن به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد مذاکراتی هم در این سفر انجام شده است.

بیرانوند با پرسپولیس قرارداد دارد اما این بازیکن بدش نمی‌آید بعد از عملکرد مناسب در جام جهانی راهی تیمی خارجی شود و ابراز تمایل خود را در این باره به گوش مدیران باشگاه رسانده است. حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس در جریان پیشنهادهای رسیده به بیرانوند قرار دارد و می‌خواهد با این بازیکن جلسه‌ای را برگزار کند. به نظر می‌رسد در شرایط فعلی احتمال جدایی بیرانوند از تیم پرسپولیس هم بیشتر از هر زمان دیگری شده و شاید این بازیکن تنها تا نیم فصل در پرسپولیس باقی بماند. سرپرست باشگاه پرسپولیس اما در تلاش است تا بیرانوند را متقاعد به ماندن کند و باید دید در نهایت تکلیف این دروازه‌بان ملی‌پوش چه خواهد شد.
مرجع : فارس