به روز شده در ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۰۱:۵۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ ساعت ۱۸:۱۱
کد مطلب : ۱۵۵۰۰۲

دفاعیات قضایی احسان علیخانی در سیما!

گروه اقتصادی: برنامه رضا رشیدپور (حالا خورشید) برای پخش دفاعیات! برنامه‌ریزی‌شده مدیریت صداوسیما، توسط احسان علیخانی (مجری سیما) درباره دریافت 3 میلیارد تومان از موسسه مالی ثامن‌الحجج، در شبكه 3 سیما پخش شد!
دفاعیات قضایی احسان علیخانی در سیما!
پخش برنامه «حالا خورشید» که قرار  بود عصر امروز با حضور احسان علیخانی به روی آنتن برود، با حدود 2 ساعت تاخیر آغاز شد و احسان علیخانی با حضور در استودیو سیما از خود دفاع كرد! و مدعی شد دریافت این مبالغ از سوی اسپانسر بوده و او مستقیما این مبالغ را از موسسه مالی ثامن‌الحجج دریافت نكرده است. این در حالیست كه طبق قانون دادرسی، دفاع رسانه‌ای افرادی كه نامشان در پرونده وجود دارد، در زمان رسیدگی دادگاه به پرونده، ممنوع است!

امروز ـ شنبه ـ ۳۰ تیر ماه ـ در شبکه‌های اجتماعی اینگونه عنوان شد که برنامه «حالا خورشید» با حضور احسان علیخانی روی آنتن می‌رود. همچنین فروغی مدیر شبکه سه، دیشب در مطلبی که در صفحه شخصی خود نوشته، اینگونه عنوان کرده که «بعد از سال‌ها شنیدن قصه‌های مردم، فردا نوبت احسان علیخانی است تا قصه‌های خودش را برای مردم روایت کند و شفاف با مردم از تهمت‌های اخیر بگوید.» این موضوع نشان از برنامه‌ریزی‌شده بودن این برنامه توسط مدیریت صداوسیما، است. برنامه حالا خورشید هر روز ۸ تا ۱۰ صبح زنده از شبکه سه پخش می‌شود. این برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۶ و ۴۵ هم پخش می‌شود که در برخی روزها در این تایم گلچین برنامه‌ صبح است. صبح امروز مهران مدیری هم شخصا در دادسرای رسانه حاضر شد تا بر علیه روزنامه شرق و فیلم آنلاین منتشر شده شکایت کند.

توییت یك روزنامة نگار

 

ازاداندیش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۰۴/۳۱ ۰۰:۲۳
وقتی برای این اقا میشود انتن زنده فراهم کرد و میرحسین موسوی و کروبی و هاشمی از این امکان برخوردار نبودند یعنی چه ..... (360382)