به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ ساعت ۱۳:۰۶
کد مطلب : ۱۵۶۴۰۶

گرانترین خرید بنام یوونتوس برای جذب رونالدو

گروه ورزشي: يوونتوس ايتاليا که در فصل نقل و انتقالات تابستانی کریستیانو رونالدو را جذب کرد بیشترین هزینه را در بین تیم های اروپایی برای جذب بازیکن جدید به نام خود ثبت کرد.
گرانترین خرید بنام یوونتوس برای جذب رونالدو
فصل جدید رقابت‌های باشگاهی در اروپا در آستانه آغاز شدن است و تیم‌های بزرگ اروپایی به دنبال شروعی خوب در فصل جدید هستند. باشگاه‌های بزرگ اروپایی برای شروع هر چه بهتر در فصل جدید به دنبال جذب بازیکنان خوب و با کیفیت هستند و به همین خاطر پول های زیادی در فصل جابجایی تابستانی برای خرید بازیکنان جدید جابه جا شده است اما چه باشگاه های بیشترین هزینه را داشته‌اند؟
 
یوونتوس در صدر این فهرست قرار دارد. این باشگاه ایتالیایی که گران‌ترین خرید تاریخ رقابت‌های سری A را به نام خود ثبت کرد در فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی فصل جاری 222 میلیون یورو صرف خرید بازیکن جدید کرده است تا بیشترین هزینه را برای خریدهای جدید به نام خود به ثبت رساند. بعد از یوونتوس نوبت به لیورپول می‌رسد که برای جذب چهار بازیکن 195 میلیون یورو خرج کرد. پاری ‌سن‌ ژرمن با 180 میلیون یورو، رم با 110 میلیون یورو، بارسلونا با 108 میلیون یورو و اتلتیکومادرید با 98 میلیون یورو در رده های بعدی این فهرست قرار دارند./ ایسنا
برچسب ها: یوونتوس رونالدو