به روز شده در ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ ساعت ۱۸:۲۸
کد مطلب : ۱۵۶۸۷۴

قیمت خرید و فروش دلار در بازار امروز

قیمت خرید و فروش دلار در بازار امروز
گروه اقتصادی: امروز شنبه، ۲۰ مردادماه، دلار آمریکا هفته جدید خود را در بازار ایران با قیمت بالاتر از ۱۰۵۰۰ تومان آغاز کرد و ‌سایت‌هایی که قیمت دلار آمریکا در بازار غیررسمی ایران را ثبت می‌کنند پیش از ظهر شنبه قیمت فروش دلار به مشتریان را تا ۱۱ هزار تومان هم نشان می‌دهند.

در همین منابع قیمت سکه «امامی» چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قید شده است. دولت هفته گذشته سیاست‌های جدید ارزی خود را اعلام کرد که هدف از آن مقابله با گرانی افسارگسیخته ارزهای خارجی است. با این حال روز پنج‌شنبه گذشته نیز قیمت دلار پنج رقمی شد و هفته را با ۱۰۵۰۰ تومان به پایان رساند. همزمان به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک مرکزی ایران، هر دلار آمریکا برای روز شنبه، ۲۰ مردادماه، بدون تغییر نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۴۲۰۰ تومان قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۴۸۵ ریال کاهش نسبت به روز پنج‌شنبه گذشته ۵۳۶۲ تومان و هر یورو نیز با ۸۲۸ ریال اُفت در مدت زمان مشابه ۴۷۹۵ تومان ارزش‌گذاری شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *