به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ ساعت ۱۰:۰۹
کد مطلب : ۱۵۷۲۳۰

تشکیل دو پرونده جدید برای نسرین ستوده

گروه سياسي: وکیل مدافع نسرین ستوده وکیل دادگستری با تشریح آخرین وضعیت پرونده او گفت: برای موکلم که در بازداشت بسر می برد دو پرونده جدید تشکیل شده است.
تشکیل دو پرونده جدید برای نسرین ستوده
پیام درفشان به آخرین وضعیت پرونده ستوده اشاره کرد و اظهار داشت: موکلم چند وقت پیش تحت این عنوان که یک حکم غیابی علیه وی از سوی شعبه 28 دادگاه انقلاب صادر شده است، بازداشت شد. این وکیل دادگستری افزود: در مراجعه ای که بهزادی وکیل دیگر ستوده به دادسرای اوین داشت، گفته شد وی به خاطر حکم غیابی صادره توسط قاضی پرونده، جلب و زندانی شده است. به دنبال این موضوع، وکیل ستوده درخواست واخواهی می کند و طبق قانون پس از درخواست واخواهی، دادگاه باید قرار وثیقه صادر و متهم را تا زمان صدور حکم قطعی آزاد کند. درفشان اضافه کرد: به رغم این موضوع، شعبه دادگاه انقلاب این موضوع را نمی پذیرد. همچنین اینکه در کیفرخواست صادره از سوی دادسرا برای ستوده، اتهامات وی تبلیغ علیه نظام و اهانت به رهبری عنوان شده اما شعبه 28 دادگاه انقلاب به اتهام جاسوسی برای موکلم، حکم صادر کرده است.
 
برچسب ها: نسرین ستوده
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *