به روز شده در ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۲:۰۲
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۱۵۷۳۵۶

طلبه جوان افشاگر خودش آقازاده از آب درآمد!

طلبه جوان افشاگر خودش آقازاده از آب درآمد!
گروه سياسي: سید مهدی صدرالسادات طلبه جواني که با عنوان افشای فساد و رانت خواری افراد صاحب منصب و بستگان مقام های کشوری به صحنه آمده بود بعد از چند روز از پروژه افشاگری کناره گرفت!!

به گزارش ایران آنلاین، سید مهدی صدرالساداتی در اینستاگرامش نوشت: «انتقال آب هم مستندش بیرون خواهد آمد... حرفهام همون هاست! من رو در مقابل کسی قرار دادند که فکر نمیکنم بتونم دور بزنم... از کلّیت پستها هم پشیمون نیستم و فکر میکنم یکی باید این راه رو ادامه بده! این کلمات آخر رو که مینویسم، خیلی بهش فکر نکردم، شاید کپشن خوبی از آب در نیاد! اما این چند سال، دوستهای خوبی بودید، برام دعا کنید! خداحافظ»

یک خبرنگار در مناظره با او خواستار توضیح در باره آقازاده بودن او شد و فاش کرد که صدرالسادات فرزند از منسوبان یک مقام ارشد و نیز داماد يك عضو فقهای شورای نگهبان است اما هنوز معلوم نیست که او به توصیه همین مراجع میدان افشاگری را ترک کرده است یا نه! لازم به ذکر است آخرین پست وی درباره سمت‌های شغلی کامبیز مهدیزاده،بود و او مدعی شده بود که مهدی زاده به دلیل رابطه فامیلی با یکی از مسئولان چند پست گرفته است که البته ادعای او تکذیب شد!
 
برچسب ها: آقازاده‌ها