به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب : ۱۵۹۴۷۷

کی‌روش از بازی‌های بزرگ می‌ترسد!

گروه ورزشی: ترس کارلوس کی‌روش از انجام بازی‌های تدارکاتی بزرگ تازه‌ترین انتقادی است که سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال به کی‌روش وارد کرده است.
کی‌روش از بازی‌های بزرگ می‌ترسد!
بازی نکردن تیم ملی فوتبال ایران با تیم های بزرگ در چند سال گذشته و بخصوص از زمان سرمربیگری کارلوس کی روش، شائبات زیادی را در این ارتباط ایجاد کرده است.هرچند از ارتباطات ضعیف فدراسیون فوتبال در گذشته و یا بحث تحریم بودن کشورمان به عنوان دلایل عدم رغبت کشورهای بزرگ برای بازی با تیم ایران یاد می شود اما عده ای هم معتقدند این موضوع عامدانه است و کادر فنی تمایلی به برگزاری بازی های بزرگ ندارد.امیر قلعه نویی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران که در این سالها چالش زیادی را هم با کی روش داشته است، از جمله کسانی است دیدگاه کادر فنی را عامل اصلی تعیین بازی های تدارکاتی تیم ملی می داند. وی که همواره از کی روش انتقادات زیادی داشته، در تازه ترین صحبت خود به صورت غیرمستقیم سرمربی تیم ملی را به ترس از رویارویی با تیم های بزرگ متهم کرده است. او با رد عدم تمایل کشورها برای بازی با ایران، تیم ملی والیبال را مثال می زند که به راحتی با کشورهای بزرگ دیدار می کند.

قلعه نویی در این خصوص گفت: یک سئوال دارم. مگر شرایط ارتباطات بین المللی ما خوب نیست؟ چرا والیبال ما اینقدر خوب برنامه ریزی می کند و بهترین بازی ها را انجام می دهد؟ خب این تیم هم برای ایران است.وی با کنایه درباره کی روش گفت: این به نگاه مدیران و مسئولان فنی تیم بر می گردد که چطور برنامه ریزی کنند و با چه تیم هایی بازی کنند. مسئولان فقط دنبال رنکینگ نباشند که مثلا اگر با یک تیم بازی کنند رنکینگشان در فیفا عوض شود.از دیگر انتقادات جدید قلعه نویی به کی روش که در مصاحبه امروزش مطرح شده است بحث وقت کُشی برای تمدید قرارداد و از دست رفتن زمان قبل از جام ملتهای آسیا است. وی در گذشته به نوع دعوت بازیکنان به تیم ملی، نحوه برگزاری اردوها و همچنین دیدگاهی که نسبت به بازیکنان لیگ داخلی وجود داشت، از کی روش انتقاد می کرد.
مرجع : مهر
برچسب ها: کارلوس کی روش