به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ ساعت ۱۹:۱۹
کد مطلب : ۱۵۹۹۲۹

اسرائیل تصویر هوایی کاخ اسد را منتشر کرد!

اسرائیل تصویر هوایی کاخ اسد را منتشر کرد!
گروه بین الملل: امروز دوشنبه وزارت جنگ اسرائیل به بهانه سی‌اُمین سالگرد ارسال اولین ماهواره خود به فضا، با انتشار تصاویری از کاخ «بشار اسد»، وی را تلویحا تهدید کرد.

تصاویری که اسرائیل منتشر کرده است شامل محل زندگی اسد، فرودگاه بین‌المللی دمشق‌ و محل استقرار تانک‌های ارتش سوریه است. این تصاویر  توسط جدیدترین ماهواره جاسوسی اسرائیل به نام «اوفِک 11» گرفته شده است. تارنمای «تایمز اسرائیل» انتشار این تصاویر را هم قدرت‌نمایی اطلاعاتی و هم تهدید ضمنی علیه دولت سوریه توصیف کرد. ماهواره جاسوسی اوفک 11 در تاریخ 13 سپتامبر 2016 با استفاده از موشک‌ ماهواره‌بر «شاویت» به فضا پرتاب شد. البته این ماهواره برای مدت‌ها عملکرد مناسبی نداشت و مهندسان هوافضای رژیم صهیونیستی از همتایان آمریکایی و اروپایی خود برای بهبود کارایی آن کمک گرفتند. این تصاویر درست یک روز بعد از آن منتشر می شود که اسرائیل به فرودگاه دمشق حمله کرد و مدعی شد که در آن یک هواپیمای متعلق به ایران را هدف قرار داده است. 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *